Як змінити формат фотографії?

Фото - Як змінити формат фотографії?

Формат зображення визначає вагу Ваших фотографій, а так само якість зображення, та іншу специфіку роботи з графічними файлами.
Як змінити формат фотографії: основні способи

Змінити формат зображення можна кількома способами, зупинимося на трьох основних:

  1. За допомогою стандартної програми Paint. Для цього необхідно зробити наступні кроки. Відкрити Paint: Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint. Далі відкриваєте зображення, у якого необхідно змінити формат (Файл - Відкрити). Робите зміни, якщо вони потрібні, якщо ні то відразу: Файл - Зберегти як - потрібний формат.
  2. За допомогою програми Adobe Photoshop. Для початку, запускаємо програму через Пуск, у переліку всіх програм знаходимо фотошоп, або за допомогою ярлика. Якщо у Вас немає цієї програми, можна скористатися онлайн версіями. Відкриваєте необхідне зображення (Файл - Відкрити), далі тиснете «Файл» і вибираєте в меню «Зберегти як», у вікні, вибираєте місце для збереження, пишемо ім'я файлу, і в рядку «Тип файлу», вибираєте потрібний Вам формат. Тиснете «Зберегти».
  3. І ще один, найпростіший варіант, використовувати онлайн конвектор. При цьому необхідно зробити 3 простих кроки. На кроці один Ви завантажуєте на сайт необхідне зображення. На другому кроці вибираєте потрібний Вам формат. А за допомогою третього кроку завантажуєте готове зображення.

Крім цього можна скачати фотоконвертор, але навіщо Вам зайва трата часу?

Основні формати зображень

  • JPEG - один з найбільш використовуваних форматів. Зображення в даному форматі мають відносно невелику вагу, гарну передачу кольору. Підходить для зберігання зображень у великих кількостях, при досить хорошій якості, для використання в мережі. Однак при обробці зображень, а точніше після їх стиснення, втрачене якість Ви вже не повернете.
  • BMP - стандартний формат зображень для Windows. Дані зображення важать більше, ніж зображення в JPEG, формат не володіє особливими перевагами, тому доцільно його конвертувати, для економії місця на диску.
  • TIFF - формат дозволяє стискати зображення без втрати якості. Користується попитом серед досвідчених користувачів.
  • GIF - цей формат дозволяє робити «живі» картинки, тобто зображення з елементами анімації, завдяки тому, що зображення в даному форматі може складатися з декількох кадрів. Однак глибина кольору формату залишає бажати кращого. Даний формат затребуваний для аватарок і анімованих картинок.

Тепер Ви знаєте, як змінити формат фотографії, і чим відрізняються основні формати. При зміні формату краще збережіть зображення з новим ім'ям.


» » Як змінити формат фотографії?