Як грати в robocraft?

Фото - Як грати в robocraft?

Robocraft - це безкоштовна онлайн гра з цікавою ідеєю. Користувачеві пропонується створювати за ексклюзивними "ескізами" свій власний транспорт - танки, бронетранспортери або інші бойові машини, літаки, вертольоти і навіть щось з колесами, чому ще немає назви. Цікаво при цьому, що на створеній техніці згодом можна брати участь в "реальних" онлайн-боях.

Мета гри циклична - створюй потужну техніку, вигравай бої, заробляй окуляри і використовуй їх для створення ще більш потужної техніки.
Де скачати?

Звичайно, насамперед гру необхідно скачати і краще всього, якщо ви не бажаєте нахапати вірусів, зробити це на офіційному сайті гри. Завантажити гру можна безкоштовно.

Початок гри

На початку гри кожному користувачеві видаються три гаражі, різного роду будівельні блоки - гармати, радари, колеса і т.п. Крім того, всім новим гравцям покладається три простеньких робота, які досвідчені гравці рекомендують відразу ж розібрати на запчастини. Отже, за допомогою всіх наявних на початковій стадії інструментів ви создете машину, яка зможе виграти онлайн-бій. У разі виграшу ви отримаєте окуляри, які згодом можна обміняти на нові інструменти, створивши більш потужну машину. Більш потужна машина - більш серйозні бої, більш серйозні бої - більше очок при виграші!

Гроші

До речі, крім ігрової валюти, допомогти просуванню в грі можуть і реальні гроші. На екрані крім очок досвіду (жовта цифра у верхньому правому куті екрану) і бонусів, одержуваних за бої (зелена цифра), відображається лічильник реальних грошей, зарахованих у гру (синя цифра). Багато речей, зокрема нові гаражі, можна отримати тільки за реальні гроші! Крім того, за реальні гроші можна також купити преміум-аккаунт, який дає можливість користувачу отримати на початковому етапі гри більше інструментів для будівництва бойових машин.

Загалом-то, грати в robocraft просто, цікаво і захоплююче. Гра поки не дуже популярна, але число її фанатів стрімко зростає. "Виною" тому свіжа ідея - все-таки далеко не в кожній грі є можливість створювати власну ексклюзивну техніку. Знаючи тепер, як грати в robocraft, ви, напевно, теж захочете приєднатися до "геймерам". Також в robocraft можна грати з одним - це набагато веселіше!

А може, вам хочеться пограти ще в щось? Тоді заходьте в розділ Комп'ютерні ігри і знайдіть те, що доведеться вам до душі!


» » Як грати в robocraft?