Як продати танк в танках онлайн?

Фото - Як продати танк в танках онлайн?

Онлайн ігри стають з кожним днем все популярнішим. Адже не тільки діти, а й дорослі люблять провести час за грою, що дає заряд позитивних емоцій.

Одна з найгучніших ігор - танки онлайн. У неї можна грати нескінченно, що радує багатьох геймерів, які хочуть прокачати свою бойову машину до невпізнання. Шикарна графіка і нескінченні бої підійдуть для людей, які люблять екстрим і пригоди. У танках онлайн дозволено не тільки боротися, але і спілкуватися в чатах зі своїми друзями та іншими танкістами.

На прокачування танка доведеться витратити не тільки час, але й гроші. У танках онлайн можна за реальні гроші продати окремий танк, можна лише аккаунт, але і це карається. Так що якщо ви все-таки вирішили продати свій аккаунт, але не знаєте, як це зробити, то варто дотримуватися наступних інструкцій.
Як продати всі танки

  1. Створіть тему на будь-якому форумі або сайті.
  2. Вкажіть в ній ім'я користувача аккаунта в грі і максимально Прокачані озброєння.
  3. У темі необхідно зробити опис своїх танків.
  4. Вкажіть ціну, за яку хочете продати весь вміст.
  5. Після цього варто викласти скрін ангара для підтвердження того, що все вищесказане є правдою.
  6. Тепер залишається тільки чекати, що хтось вирішить придбати ваш аккаунт.

Як продати швидше

  1. Для того щоб акаунт продався швидше, необхідно вказати точну ціну, тому що якщо написати «Ціна договірна», то малоймовірно, що хто-небудь зацікавиться даним лотом.
  2. Перед тим як продавати, необхідно подивитися чорний список.
  3. Є спеціальні посередники, через яких здійснюється продаж або обмін, так що якщо ви не впевнені в чомусь, то краще скористатися їх послугами. Такі люди виступають у ролі гарантів. Напишіть їм на електронну пошту, і вони самі вам розкажуть, що потрібно робити.

Користуючись цими простими рекомендаціями, можна без труднощів продати свій ігровий аккаунт.


» » Як продати танк в танках онлайн?