Як в'язати стопу?

Фото - Як в'язати стопу?
Дивіться відео

Як в'язати стопу?

Перед тим, як в'язати стопу носка, вам необхідно знати її довжину. Тому виміряйте довжину ніжки дитини або дорослого (для кого призначаються шкарпетки) і перетворіть відстань з сантиметрів до лав. Вам буде так набагато зручніше не пропустити момент при в'язці стопи, коли необхідно буде приступати до зменшення петель, щоб вив'язати кінцеву деталь пінеток або носка, звану «мисок».

 Техніка в'язання

Стопа вив'язується по колу на тих же спицях, що ви в'язали і халява носка. Після закінчення вив'язування п'яти, у вас буде як би закінчений ряд. Тому, перед тим як в'язати підйом стопи і саму стопу, необхідно набрати на спиці петлі з керамічного ряду. Їх кількість дорівнює окружності ноги в тому місці, де закінчується п'ята і починається стопа. Якщо ви наберете менше петель, то носок буде маленьким для людини, якій ви його в'яжете. Набравши петель більше покладеного кількості, ви зв'яжете занадто широкий носок, який матиме непривабливий зовнішній вигляд, тому набирайте кількість петель, рівну окружності ноги. 

 Набір петель

Набравши на спиці достатню кількість петель, пров'яжіть стільки рядів, щоб відстань від кінцевої точки п'яти дорівнювало 0,25 відстані від задньої точки п'яти до самої крайньої точки великого пальця ноги. Тепер починайте збавляти петлі. Якщо пропустіть цей момент і зв'яжете велику довжину стопи до зменшення, то носок або пінетки не виглядатимуть красиво, адже нога людини поступово звужується до основи пальців. Якщо вам не підходить текстовий варіант, як в'язати підйом стопи, відео перегляньте. Зменшення петель проводиться таким чином: спочатку потрібно збавити по одній петлі на кожній з спиць, якими пров'язуйте стопу на вищевказаному відстані. Потім в'язати до тих пір, поки не буде середина п'яти, зменшити знову по одній петлі на кожній з спиць. Третє зменшення петель проводиться у підстав мізинця і далі в'яжеться мисок.


» » Як в'язати стопу?