Як зробити з себе модель?

Фото - Як зробити з себе модель?

Дуже багато молодих дівчат мріє зробити модельну кар'єру. Але для успішного старту необхідно володіти деякими навичками, такими, як уміння позувати, і знаннями про те, з чого почати. Багато хто говорить, що необхідно пройти безліч випробувань і мати певну підготовку щоб стати моделлю, проте, найважливішим є самоорганізація. Адже існують способи, як зробити з себе модель без сторонньої допомоги, і про це йдеться в статті нижче.
Модельна зовнішність

Для моделей головне - зовнішність. Перш ніж робити які-небудь кроки на шляху до модельній кар'єрі, потрібно виміряти свій ріст. Для дівчат цієї професії зростання важливий - він не повинен бути менше 176 см. Але не потрібно впадати у відчай тим, чий зріст менше. Моделі - це не тільки ті, хто дефілює по подіуму. Модельний бізнес передбачає ще й фотозйомки (в них беруть участь фотомоделі), а тут якраз саме зростання не має такого значення: важливо щоб тіло було пропорційним.

Тому варто відразу вирішити, чи будете ви підкорювати подіум, або краще сконцентруватися на фотозйомках. Для того щоб стати фотогенічною необхідно:

  • висипатися перед зйомкою;
  • стежити за поставою;
  • знайти свій вдалий ракурс, для цього необхідно потренуватися перед дзеркалом і зробити кілька пробних аматорських фото.

Далі слід виміряти себе. Ідеальним вважається співвідношення 90-60-90, тобто талія в обхваті повинна бути не більше, ніж 60 см, а груди і стегна - по 90 см. Усім дівчатам, які не відповідають вказаним «ідеалу» краси навряд чи вдасться потрапити в модельний бізнес .

Також важливо привести тіло в потрібну форму. Для цього необхідно постійно дотримуватися певної дієти і активно займатися спортом. У складанні індивідуальної дієти допоможе дієтолог. Вид спорту чи форму навантажень можна вибрати будь-яку, аби був результат. А в спортивних навантаженнях допоможе розібратися інструктор з фітнесу.

Догляд за зовнішністю

Для дівчат бажано володіти доглянутими довгим волоссям натурального кольору. Нігті на руках і ногах повинні бути акуратними. Волосся на ногах, в пахвових западинах і інтимних місцях повинні бути видалені (їх можна збрити або депілірованную різними способами). Найкраще, якщо шкіра обличчя буде чистою і здоровою.

Якщо існують якісь огріхи із зовнішністю, то їх неважко виправити, звернувшись до косметолога. А тривалий правильний догляд за шкірою, нігтями і волоссям закріплять блискучий ефект.

Моральна підготовка


Потрібно бути морально готовою до того, що ця робота - всього лише бізнес. Для того щоб взяти участь в яких-небудь серйозних зйомках чи показах, за добу може знадобитися пройти до 10-ти кастингів у різних кінцях міста. Часто день моделі починається з того, що потрібно встати о 5 годині ранку, а закінчується - не раніше першої години ночі.

Для того щоб витримати такі навантаження треба правильно харчуватися і пити більше води. Крім того, необхідно виділяти якийсь день у тижні для відпочинку - це важливо для відновлення психічної рівноваги.

Портфоліо моделі

У кожної дівчини, яка хоче стати моделлю, має бути своє портфоліо. Це своєрідний альбом або папка, в яку вкладені фотографії певного зразка. На цих знімках потрібно показати себе з кращого боку. При фотографуванні на обличчі повинно бути мінімум косметики, відсутнім прикраси, волосся повинні бути укладені в простій зачісці.

Основна частина портфоліо - це 6 фото, з яких три в повний зріст (профіль, ззаду і спереду - зніматися потрібно в купальнику і темних туфлях на підборах) та інші три - портретні. При яскравому (денному) освітленні фото можна зробити і в домашніх умовах, на простий цифровий фотоапарат, наприклад, повісивши однотонну простирадло в якості фону. Знадобиться лише допомога людини, яка буде робити знімки. Але можна скористатися й послугами професійного фотографа, це буде дорожче.

У портфоліо, крім основної частини, можуть бути присутніми і додаткові фото. На них вже можна бути яскраво нафарбована, у різних вбраннях та на різних фонах. Ці знімки можуть бути ідейними, на яких модель може демонструвати себе з кращого, найцікавішою сторони і не бути схожим на інших. Такі фото зазвичай покликані розкрити потенціал моделі.

Анкета моделі в агентстві

Справжня модель не сидить, склавши руки, вона «просуває» себе - це важливо в такій справі, як самостійно зробити з себе модель. Для цього потрібно заповнити анкету в модельному агентстві і залишити своє портфоліо. Краще всього вибрати найбільш відомі та розкручені фірми, про які багато відгуків, так як нікому не відомі фірми-одноденки можуть виявитися просто шарлатанськими конторами.

Анкету можна заповнювати відразу в декількох агентствах (також і через Інтернет), так більше шансів, що починаючої моделі подзвонять і запропонують пройти кастинг або навіть влаштуватися на роботу.


» » Як зробити з себе модель?