Як знайти інвестора?

Фото - Як знайти інвестора?

Пошук інвестора - процес досить складний і відповідальний. Навіть проста людина, даючи гроші в борг, навіть на самій добру справу, не завжди робить це з великою охотою, вимагає серйозних гарантій. А вже, великі інвестиційні фонди і приватні інвестори дуже серйозно піклуються про своїх засобах, просто так нікому нічого не дають. Перш, ніж приступати до конкретних кроків по «добування» свого стартового капіталу, треба уважно вивчити досвід інших бізнесменів і дізнатися, як знайти інвестора на свій проект.
Ідея та бізнес-план

Якщо ви вже шукайте інвестора, значить, у вас є геніальна ідея бізнесу, в яку залишається тільки вкласти гроші. Але ці дві події дуже далекі один від одного, як за часом, так і за обсягами витрачених зусиль.

Спочатку треба перенести свою ідею в чіткий і зрозумілий бізнес-план. Приступаючи до його написання, пам'ятайте, що він повинен бути коротким, тому що працівники інвестиційних фондів не будуть читати всі ваші чотири томи.


Другий момент написання бізнес-плану для інвесторів - його зрозумілий і доступний мову. Якщо ви будете писати суто професійною мовою з великим вживанням термінів, то як зможе працівник фінансової компанії оцінити перспективність вашого плану? А адже це для вас найголовніше. Тому пишіть бізнес-план спільно з економістом, щоб мова документа був більше економічним, ніж специфічний професійний.

Що може залучити інвесторів у бізнес-плані

У вашому бізнес-плані інвесторів цікавить кілька моментів, головний з яких - майбутній прибуток. Хто ж захоче віддати гроші, нічого не маючи натомість. Тому ви повинні в бізнес плані зробити чіткий аналіз перспективності ідеї, її здатності вижити на ринку, гарантії продажів, обсяги, які ринок може вмістити, як скоро з'явиться перша прибуток, коли бізнес вийде на точку беззбитковості. Саме прибуток буде цікавити інвесторів, у своєму договорі з ними ви визначите відсоток, який будете їм регулярно відраховувати.

Де шукати інвестора

  • Після того, як бізнес-план написаний, фінансова привабливість змальована в повному обсязі, можна подумати, де знайти інвестора. Існує багато газет і спеціалізованих журналів, де інвестори розміщують свої пропозиції бізнесменам. Повірте, вони зацікавлені у вкладення грошей у перспективні проекти навіть більше, ніж автори ідей. Справжні «переворотним» ідеї ловлять, їх чекають, їх приваблюють різної рекламою. Вам, починаючому бізнесменові, треба знайти такі оголошення. Інтернет вам в помощь! Забийте в пошуковик «база інвесторів», і ви отримаєте відповіді на всі питання. Наприклад, ось ця біржа інвестицій вважається перспективною.
  • Наступний шлях, по якому ви можете піти, - пошук по знайомих. Попросіть знайомих економістів, бухгалтерів, банківських працівників поділитися все інформацією по цій темі. Вони обов'язково вам підкажуть, хто у вашому населеному пункті інвестує бізнес. Крім того, інвестиційні програми запускають зараз багато банків на дуже непоганих умовах. Звичайно, їхні інвестиції більше схожі на кредити, але відстрочка платежу на півроку, легкість змін розмірів і термінів платежів, осудний відсоток і жодних вимог щодо володіння акціями майбутнього підприємства роблять їх пропозиції дуже привабливими.
  • Є ще один варіант, як знайти інвестора для бізнесу. У кожному регіоні, навіть в російській глибинці, зараз працюють представництва Торгово-промислової палати, бізнес-інкубатори, Інвестиційні фонди. Завжди можна знайти координати такого фонду у вашому регіоні як в Інтернеті, так і у відділі малого підприємництва місцевої адміністрації. Такі фонди відрізняються тим, що створені державою для того, щоб вкладати гроші країни і примножувати їх. У 2012 році дохід від таких вкладень перевищив в 2 рази той, що був отриманий в 2011 році. Так що, якщо у вас є відмінна інноваційна ідея і ви не знаєте, як знайти інвестора, спробуйте і такий метод!

Сподіваємося, наша стаття допоможе Вам у питанні пошуку інвестора для бізнесу. Головне - поставити вірну мету і йти до неї непохитно! Удачи в бізнесі!


» » Як знайти інвестора?