Як назвати клуб?

Фото - Як назвати клуб?

Як говориться в прислів'ї, яким ім'ям корабель назвеш, так він і попливе. Дійсно, від добре придуманого назви залежить багато чого. Часто назва починає само себе рекламувати, а якщо воно звучне і запам'ятовується - то передається з вуст у вуста, і заклад швидко набуває популярності. Однак, коли справа стосується власного клубу, назва підібрати не так і легко. Зупинимося на тому, як можна назвати клуб. Спочатку визначимося з деякими важливими характеристиками клубу, а саме:

  • Клуби бувають нічні, розважальні, ігрові, інтернет, дитячі і т.д.
  • Вашими відвідувачами можуть бути люди різної вікової категорії.
  • У роботі вашого клубу можуть бути якісь особливості, що вигідно виділить його з усіх інших. Наприклад, безкоштовно лунає якийсь коктейль, чи проводяться конкурси з призами, або в клубі виступають відомі групи і т.д.
  • Місцезнаходження клубу
  • Інтер'єр клубу.Приклади, як назвати нічний клуб

Отже, зіставивши всі перераховані вище фактори, можна приступати до вибору назви. Приміром, нам необхідно придумати назву нічного клубу. Орієнтовно постійними відвідувачами будуть молоді люди від 18 до 28 років. Клуб розташований поблизу морського вокзалу. Інтер'єр клубу буде в стилі морського дна, з розкритими скринями, затопленим кораблем замість сцени, офіціанти та бармени будуть красуватися в костюмах піратів, моряків, русалок і т.д., одна зі стін - це величезний морський акваріум. Напрошується відразу кілька назв - Sea Fest (у перекладі «морський свято», Shipwreck - Шіпрек - корабельну аварію, Pirat, Cove - Коув - бухта. Що-небудь в цьому роді.

Ще ідеї, як назвати клуб

Необхідно вибрати лаконічне і такого назва, може навіть на шкоду оригінальності. Наприклад - квасоля, Опера, МАЙСТЕР, NORDIC, БУНКЕР, ФОРТ, МАТРИЦА, ВЕЖА. У такому випадку, стилізують інтер'єр клубу під вибране назву. Можна вибрати цифрове назва - М19 - Московський проспект, д. 19. Вони добре запам'ятовуються, але для клієнтів діють не дуже привабливо.

Як назвати ігровий клуб


Для такого клубу необхідно підібрати назву, яка буде підходящим для відвідувачів різних вікових категорій. Можна скористатися сайтами генераторами назв, де для вас безкоштовно підберуть цікаву назву. Посилання на сайти:

  • namegen.ru
  • namegenerator.ru
  • planovik.ru

Гарними ідеями будуть - інтерфал, Компартії, ЖЕКу та ін. Запам'ятайте, що оригінальна назва не завжди може зіграти вам на руку. Так, якщо назвати звичайний клуб дуже звучно, а по наданих послуг не відрізнятися, то результат буде вельми сумним. Тому завжди враховуйте те, що вдала назва - це крок до того, щоб вас відвідали, але для того, щоб ці відвідування стали регулярними, забезпечте відповідний рівень і зробіть все можливе, щоб ваш клуб став місцем дозвілля та чудового відпочинку.


» » Як назвати клуб?