Як заробляють великі гроші?

Фото - Як заробляють великі гроші?

У наш час, коли економіка зростає повільно, а майнове розшарування суспільства продовжує збільшуватися, нечасто можна зустріти людей, що піднялися з самих низів. Дійсно, багато найбагатші люди світу народилися в процвітаючих сім'ях. Але тим показовіша приклади, коли, починаючи з нуля, люди змогли піднятися до самих вершин і подолати багато чого, навіть бідність.
Історії успіху

Джордж Сорос, навчаючись в Лондонській школі економіки, підробляв носильником і офіціантом. При цьому він невпинно писав листи директорам лондонських банків, і незабаром, нарешті, його взяли на роботу в один з них. Це стало початком його довгої та успішної кар'єри. Зараз Сорос, завдяки своїй завзятості, розпоряджається мільярдами доларів.

Джоан Роулінг після розлучення з чоловіком жила на невелику допомогу по соціальному забезпеченню і писала більшу частину «Гаррі Поттера», сидячи в звичайному кафе. Книга принесла їй всесвітню популярність і успіх, який оцінюється більш ніж в мільярд доларів. Так, в чималому ступені багатству супроводжує талант і можливість займатися улюбленою справою.


Перший фінансовий прорив Романа Абрамовича стався після дорогого весільного подарунка, піднесеного йому з боку родичів молодої дружини. Він кинув вчитися і зайнявся бізнесом. У 1995 році Абрамович вже придбав компанію «Сибнефть» і почав грамотно інвестувати в різні компанії, включаючи таких промислових гігантів, як «Русал» і «Євраз». Завдяки своїй готовності йти на ризик, зараз, серед іншого цінного майна, він володіє найдорожчою приватною яхтою у світі.

Звички багатства

Томас Корлі, відомий американський дослідник, який присвятив багато років вивченню менталітету заможних і успішних людей, прийшов до висновку, що досягнення багатства в малому ступені залежить від успішності людини, і багато в чому - від його звичок. З'ясувалося, що вони часто ставляться навіть не до дій людини, а до його думок. Як змінити спосіб мислення, щоб заробляти великі гроші, вам підкажуть наступні умовиводи Корлі:

  1. Звички мають величезний вплив на життя. Багаті впевнені, що шкідливі звички супроводжують невдач, а корисні створюють різні нові можливості для досягнення успіху.
  2. Багаті вірять в «американську мрію». Практично всі заможні люди, з якими розмовляв Корлі, продовжують вірити, що багатство - це частина горезвісної «американської мрії». Це означає, що у всіх людей відносно рівні можливості і що можна добитися успіху, покладаючись лише на реалізацію власного потенціалу.
  3. Відносини з людьми мають вирішальне значення для фінансового успіху. Багаті не тільки голослівно погоджуються з цим фактом, але й дуже багато роблять для підтримки і розвитку своїх цінних соціальних контактів. Вони не забувають вітати корисних знайомих зі святами, днями народженнями і іншими важливими подіями в їхньому житті.
  4. Багатьом подобається знайомитися з новими людьми. Ця звичка йде рука об руку з попередньою. Більше того, їм важливо не просто познайомитися, але й сподобатися новим знайомим.
  5. З твердженням, що важлива частина фінансового благополуччя - це економія і накопичення грошей, погодилися 89% багатих і 52% бідних, опитаних Корлі. Багаті радять збирати в співвідношенні 80/20 - 80% зароблених грошей витрачати, а 20% - відкладати.
  6. Багаті думають, що самі управляють своїм життям. Наявність долі підтвердили 90% бідних і всього 10% багатих - що дуже показово. Бідні часто схильні звинувачувати в своїх невдачах різного роду фактори, непідвладні людині. Багаті ж вірять у свої сили і прагнуть до успіху.
  7. Креативність важливіше високого інтелекту. Як не дивно, найчастіше фінансового успіху домагалися люди, які показували середні результати в навчанні, але при цьому «фонтанировали» новими ідеями.
  8. Як зазначає Корлі, багатим подобається те справа, яким вони заробляють свої великі гроші. Більш того, більшість багатих розширюють своє коло обов'язків, чим не можуть похвалитися бідні. Коли людина знаходить заняття до душі, йому легше перетворити його в грошовий еквівалент.
  9. Здоров'я впливає на успіх - з цим твердженням згодні 89% багатих респондентів. Гарне здоров'я - це висока ефективність, менше лікарняних і прогулів, а значить, більше зароблених грошей.
  10. Ризик - важлива умова для досягнення успіху. Багато багаті - власники особистого бізнесу, і вони не раз терпіли невдачі після ризикованих угод. Але, як говорить народна мудрість, не помиляється лише той, хто нічого не робить.

» » Як заробляють великі гроші?