Як бідному стати багатим?

Фото - Як бідному стати багатим?

Ви вважаєте кожну копійку до зарплати, а так хочеться ні в чому собі не відмовляти, вечеряти в дорогих ресторанах, їздити за кордон, купувати шикарний одяг! Але як наблизитися до цієї мети? Як бідному стати багатим? Поговоримо про це докладніше.
Як можна розбагатіти: поради

Якщо ви думаєте, що ми порадимо вам купити лотерейний квиток або знайти багатого старого родича, то помиляєтеся. Всі зміни потрібно починати зсередини. Прийміть просту істину: все, що відбувається з вами в житті, ви замовили собі самі, можливо, несвідомо, і змінити ситуацію можете теж тільки ви. Не треба списувати свої проблеми на уряд, оточення, невезіння. Ви - господар свого життя, і яким бути - бідним або багатим - вирішувати вам.

  • У вашій голові напевно є негативні установки з приводу багатства. Наприклад, багато хто думає, що багаті люди - шахраї, які накрали і т. Д. Інші бояться багатства - адже гроші можна втратити, стати жертвою грабежу. Треті бояться втратити своїх друзів - адже багатій людині почнуть заздрити. А як вам така установка: "Від трудів праведних НЕ наживеш палат кам'яних"? Все це сміття повинен бути вилучений з вашої голови. Випишіть негативні установки про багатство і замініть їх на позитивні.
  • Про що ви думаєте, коли відкриваєте свій гаманець? Грошей немає, не було і не буде. День у день ви посилаєте у Всесвіт посил "у мене немає грошей". Багато хто навіть вимовляють цю фразу вголос. Що ж, так і відбувається. А чого ви хотіли? Тим не менш, якісь гроші у вас все-таки є, і ви можете на них жити, адже від голоду ви не померли. Змініть вектор думки: гроші є, нехай мало, але є. І з кожним днем їх стає більше. Чи не міркуйте, як їх стане більше, звідки вони візьмуться, просто констатуйте свій намір.
  • Займайтеся тим, що вам дійсно до душі, а не те, що престижно чи обіцяє великий дохід. Добре бути юристом? Так. Але якщо ви юриспруденцію терпіти не можете, то ніколи ви не заробите багато грошей, а на роботу будете ходити з-під палиці. Коли вибираєте справу, не думайте, який дохід воно принесе. Люди будуть платити гроші за все, що робиться з душею. Що вас надихає, чому ви із задоволенням присвячуєте вільний час? Необов'язково це має бути серйозна справа. Вечори просиджуєте за комп'ютерними іграми? Стати розробником ігор. Годинами сидите перед дзеркалом, завдаючи макіяж? Стати візажистом. Не бійтеся, ваше життя перетвориться на свято, і гроші прийдуть самі собою.

На нашому порталі ви знайдете ще декілька статей, а також розділ про те, як стати багатим:


» » Як бідному стати багатим?