Що подарувати ваг?

Фото - Що подарувати Терезам?

Люди, що народилися в період з 24 вересня по 23 жовтня під знаком Терезів, як стверджують астрологи, натури тонкі, творчі. Вони невиправні естети, здатні щиро цінувати все дійсно витончене і гармонійне. Всі Ваги перебувають під заступництвом Венери і тому від народження наділені витонченим і оригінальним смаком, схильні до нестандартного мислення, кілька романтичні і сентиментальні.


Обов'язково враховуйте все вищесказане, коли будете вирішувати, що подарувати Терезам, і тоді ваш вибір виявиться безпомилковим. Хоча, треба віддати їм належне, Терези, на відміну від інших знаків Зодіаку, ніколи не будуть на вас ображатися, якщо ви не вгадали їх таємне бажання. Вони просто обожнюють всякі сюрпризи і будуть щиро раді вже самому факту подарунка. Якщо ж ваш подарунок виявиться зовсім не двору, то і в цьому випадку делікатні Ваги віддадуть перевагу тактовно промовчати, а не виявляти своє невдоволення.
Як вибрати подарунки для Терезів

  1. Не варто прямо цікавитися, що б Ваги хотіли отримати в подарунок. Питання, задане в лоб, наполовину позбавить їх задоволення від очікуваного подарунка, адже, як ми вже говорили, Терези дуже люблять сюрпризи. Якщо вам неодмінно хочеться виконати мрію іменинника, постарайтеся дізнатися її манівцями, так щоб Терези нічого не запідозрили завчасно.
  2. Пам'ятаючи про естетичні нахили Терезів, заздалегідь подбайте про гарній упаковці свого подарунка
  3. Враховуючи любов Терезів до всього витонченому, вибираючи для них подарунок, уникайте крайнощів. Терези не люблять усі гостромодне і епатажне, сміливі дизайнерські експерименти не для них, їх дратують занадто яскраві фарби, занадто різкі запахи, надто гучна музика.
  4. Для Терезів на першому місці стоїть добротність речі, її елегантність, якість виконання. Вибираючи для них подарунок, керуйтеся принципом «нехай буде менше, та краще». Краще одна чашка тонкого китайського фарфору, розписана кобальтовими драконами, ніж цілий фаянсовий сервіз «в півня». Подаруйте дамі, народженої під цим знаком вовняний плед класичної шотландської забарвлення, мнение з натуральної білої овчини, комплект столових приладів зі срібла або мельхіору, набір келихів з богемського скла, і ви не помилитеся з подарунком.
  5. Згадайте про це ж раді, якщо не знаєте що подарувати Терезам чоловікові. Складані або мисливські ножі, відомих і дорогих торгових марок, шкіряні портмоне, портсигари, кишенькові фляги з нержавіючої сталі, обтягнуті тонкою шкірою, - ось далеко не повний список подарунків для чоловіків Терезів.
  6. До цього моменту ми в основному говорили про офіційні, якщо так можна висловитися, подарунки, доречних в будь-яких випадках, наприклад, тоді, коли треба зробити подарунок начальнику, колезі по роботі, діловому партнеру і т. Д. Вибір подарунків для близької людини, друга або доброго знайомого, звичайно ж, значно ширше. Пропонуємо на ваш вибір кілька ідей, що дарувати ваг, яких ви давно і добре знаєте або своїм коханим.
  7. Спочатку поговоримо про чоловіків. Подаруйте одному хороший набір інструментів, якщо він любить майструвати. Мобільний телефон, електробритва, дорога запальничка, бінокль, ліхтарик і інші чоловічі іграшки завжди будуть для Терезів бажаним подарунком, якщо вони незвично і стильно виглядають, адже дизайн для Терезів завжди на першому місці. Даруєте своєму коханому вишуканий парфум з тонким запахом, краватки і шпильки для них, витончені ювелірні прикраси, якщо вам дозволяють кошти. Якщо у чоловіка Терезів є машина, подаруйте йому милий автомобільний аксесуар для його «ластівки» і іменинник буде радий несказанно.
  8. Дівчину Ваги безсумнівно порадують дорогі парфуми відомої марки, хороша біжутерія, елегантні ювелірні прикраси і на завершення дня романтичну вечерю при свічках. І ні в якому разі не забудьте про квіти, все Ваги їх просто обожнюють!

» » Що подарувати ваг?