Що означає ім'я діана?

Фото - Що означає ім'я Діана?


Значенням імен приділяли величезну увагу споконвіку, вибираючи ім'я для дитини, ніби передрікали його долю. В одних країнах батьки могли самі вибирати ім'я, в інших їх визначали жерці, в третьому ім'я випадало за часом народження дитини. І це не даремно робилося саме так, адже ім'я дається людині на все життя і від нього залежить дуже багато.

Що означає ім'я Діана, як воно перекладається і звідки сталося - ім'я Діана прийшло до нас із стародавнього Риму, там його носила богиня полювання і місяця, а перекладається воно як божественна. Це ім'я зараз поширене по всьому світу, його носять співачки, актриси, і навіть принцеси. У західних країнах зустрічається інша форма вимови цього імені - Даяна.

Що означає ім'я Діана, якщо ми говоримо про риси характеру його власниці:

  • Основними рисами характеру цієї дівчини часто є активність, сила волі, працездатність і високий інтелект. Це сильна людина, але важкий в спілкуванні.
  • Вона не упускає можливості і не витрачає сили даремно, вона вперто і твердо йде до своєї мети, присвячуючи їй всю себе, і чіпляючись за потрібних людей. У неї є ділова хватка і хороше самовладання. Навіть коли вона в гніві, вона цілком може стримувати свої емоції, контролюючи кожну свою дію.
  • Її не назвеш запальною, але це не означає що вона бездушна і холодна, просто Діана не любить демонструвати свої емоції і прихильності. Тільки переконавшись, що людина їй по-справжньому близький, вона зможе відкритися перед ним.
  • Вона спокійно реагує на будь-які невдачі і з нею добре перебувати поруч у важкій ситуації, адже вона не піддається паніці і не дає панікувати оточуючим, розважливо прораховуючи варіанти вирішення і терпляче долаючи труднощі.
  • Вона впевнена в собі і вважає, що знає все краще за інших. Через це властивості з нею практично неможливо сперечатися, адже вона вперта і ні за що не відмовиться від своєї точки зору, навіть якщо вона помилкова. Її неможливо умовити або переконати в чомусь, вона практично не піддається чужому впливу і навіювання. Це її сильні і слабкі сторони одночасно.
  • Вона відповідальна і любить роботу всією душею, їй не сидиться на місці і вона досконала не здатна стати домогосподаркою.
  • Вона логічна, але це позбавляє її творчих здібностей. Аналізувати існуюче для неї простіше, ніж створювати нове. Через логічності та контролю емоцій, вона виглядає холодної та люди насилу з нею сходяться. Вона воліє все робити сама, відмовляючись від допомоги, така сила рідко подобається чоловікам, тому знайти супутника життя їй буде не просто.

» » Що означає ім'я діана?