Що означає ім'я валентин?

Фото - Що означає ім'я Валентин?

Ім'я грає не останню роль у долі людини. Бували випадки, що помінявши його, люди втрачали багато або навпаки, круто змінювали життя в кращу сторону. Ми пропонуємо дізнатися, що означає ім'я Валентин.

Ім'я Валентин походить від латинського «валео», що в перекладі на російську звучить, як «бути здоровим». Тому значення цього імені - здоровань, сильний, здоровий. Іменини бувають два рази на рік: 7 травня і 19 липня (14 лютого - католицьке свято). З дитинства хлопчики з цим ім'ям відрізняються надійністю. Вони стають вірними товаришами і захисниками дівчаток. Дуже люблять спостерігати за різної живністю. Завжди з радістю проводять час у суспільстві рідного діда. У школі Вальки віддають перевагу гуманітарним наукам. Можуть захопитися психологією або філософією. Вони люблять читати книги, грати в шахи і розгадувати кросворди. Проявити себе Валентини можуть в будь-якій сфері діяльності, особливо їм комфортно там, де треба проявити терпіння і докласти чимало зусиль для досягнення мети. З них виходять відмінні лікарі-психотерапевти, діячі науки і мистецтва.

Зазвичай вони стають відмінними сім'янинами. Легко знаходять спільну мову з родичами дружини, чи не скандалять. Спокійно ставляться до алкоголю, сигаретам і іншим жінкам, але не варто їм давати приводу для ревнощів, реакція буде непередбачувана. Найбільш удачливі шлюби з Мариною, Дарьямі, Ангеліна, Маріямі і Валентинами. Валентини дуже товариські чоловіки, але не треба давати їм замикатися в собі. Намагайтеся частіше поговорити зніми по душах, звертайтеся до них за порадою. Тепер ви знаєте, що означає ім'я Валентин. Перевірте дані характеристики на ваших знайомих, підходять чи ні.


» » Що означає ім'я валентин?