Як стати відкритим?

Фото - Як стати відкритим?

Багато людей з миловидної зовнішністю часто залишаються в тіні своїх менш привабливих друзів. А вся справа в комунікативних навичках, розвинувши які, вдасться блищати в будь-якій компанії. Нижче можна буде дізнатися, як стати відкритим і товариським.
Стаємо більш відкритим

Придбати комунікативні навички нескладно, але на це потрібен час, оскільки доведеться долати ще й свої комплекси, і негативні настройки. Також важливо відчувати себе комфортно, тоді все вийде, і ви зможете стати товариською людиною і душею компанії.

Позитивний настрій

В першу чергу слід повірити у власні сили і налаштуватися на те, що у вас все обов'язково вийде. Потрібно тільки вийти зі своєї раковини або норки і повірити, що оточуючі налаштовані по відношенню до вас доброзичливо. Після цього можна буде підійти до колеги, чи знайомому і запитати, як у нього справи, як пройшли вихідні, обговорити недавно вийшов фільм або вчорашній футбол. Напевно у вас зав'яжеться розмова, і ви добре проведете час.

Щоденні тренування

Стати товариським можна за допомогою тренувань. Для цього слід щодня розмовляти перед дзеркалом. Розмовляйте зі своїм відображенням, міркуйте на різні теми. Як тільки у вас з'явиться віра в себе, можна буде переходити до спілкування з людьми.

Постійна практика

Ви не станете відкритим і товариською людиною, якщо не будете практикуватися. Тому вам потрібно буде при будь-якій можливості заводити розмови на різні теми. Почати розмову можна з питання, яке буде доречний в тій чи іншій ситуації. Так, наприклад, ви можете попросити поради або допомоги у вирішенні проблеми. Швидше за все, співрозмовник не відмовить вам і підтримає розмову. Якщо все вийде успішно, то ви більше не боятиметься спілкування з людьми і станете більш відкритим.

Запасіться темами для розмов

Досить часто замкнуті люди не знають про що можна поговорити зі співрозмовником. У цьому випадку вам потрібно буде мати в запасі кілька тем. Це можуть бути наступні:

  • мистецтво;
  • література;
  • погода;
  • останні новини;
  • аксесуари співрозмовника, його одяг.

Маючи в запасі кілька тем, ви зможете легко і невимушено завести бесіду з будь-якою людиною. Також можна розповісти людині анекдот, жарт, веселу історію, зробити комплімент.

Вмійте слухати

Не варто по ходу розмови базікати без угаву, розповідаючи про власні біди і проблеми, потрібно вміти слухати свого співрозмовника. Цікавтеся його справами, запитаєте про його інтереси, родичів. Так, ви проявите чемність і уважність, в результаті у вас з'явиться багато друзів і приятелів, які із задоволенням будуть спілкуватися з вами і запрошувати на різні заходи.

Запишіться в дебатний клуб

Поліпшити свої комунікативні навички можна, ставши активним учасником дебатного клубу. Там ви зустрінете багато людей, які мають аналогічну проблему, зможете поговорити з ними. У ході дебатів ви будете обговорювати різні теми, через деякий час вдасться стати відкритим і товариським.

Можна також записатися на курси ораторської майстерності. Там досвідчені викладачі зможуть навчити вас спілкуванню з людьми, згодом ви не будете відчувати ніяково і легко зможете легко почати розмову.

Ще кілька порад щодо спілкування ви можете почерпнути з нашої статті Як бути відкритим.


» » Як стати відкритим?