Як розвинути в собі екстрасенсорні здібності?

Фото - Як розвинути в собі екстрасенсорні здібності?

Справжній екстрасенс - людина яскравий і сильний, але не зовні, а внутрішньо. Маг неймовірної краси, який сидить у темній кімнаті і чаклує над кулею, - всього лише романтичний стереотип. Насправді, екстрасенси в зовнішності не відрізняються від звичайних людей, але їх внутрішні якості та здібності незрівнянно вище і різноманітніше, ніж у звичайної людини. Тим не менш, екстрасенсорикою володіє кожен з нас, тільки в когось вона спить глибоким сном, у когось слабо розвинена, а тих, у кого сильно, люди називають чаклунами, магами і екстрасенсами. Спробуйте згадати хоч один епізод зі свого життя, коли Ви вгадували, припустимо, наступну мелодію, яка прозвучить на радіо, коли приїде потрібний автобус на зупинку, куди йти в незнайомій місцевості, щоб знайти те, що потрібно ... Напевно, такий епізод був, і не один. Такі випадки - приклади прояву Ваших особистих екстрасенсорних здібностей, розвинути які можна. Для цього буде потрібно час, терпіння, бажання вчитися і безперервна практика.

Як розвинути в собі екстрасенсорні здібності? Для початку визначте свої сильні сторони.
Визначення власних можливостей

В Інтернеті наводиться одне популярне вправу. Напевно, воно допоможе і Вам. Щоб все пройшло спокійно і як слід, постарайтеся розслабитися, відключитися від реального життя, залишитися вдома або в окремому приміщенні наодинці з самим собою. Ніщо не повинно Вас відволікати. Сядьте, закрийте очі і уявіть собі таку картину настільки чітко і яскраво, наскільки зможете:

Літній сонячний день. Ви один на піщаному річковому пляжі. Кричать чайки. Ви відчуваєте, як промені гріють Ваше тіло. Ви спокійні. Потім Ви знімаєте взуття та ногами відчуваєте м'який річковий пісок. У річці купається дитина, він кличе до себе свою сестру. Ви чуєте це. Вас розморила спека, і Ви захотіли пити. Ви встаєте і відправляєтеся до кіоску, розташованому поблизу, купуєте там фруктовий лід, від якого відчувається прохолода. Ви починаєте є ласощі, відчуваєте смак і запах полуниці. Лід починає танути, і за Вашими пальцях стікають липкі струмочки.

Після того як Ви все представите, проаналізуйте свої відчуття і уявлення. Робити це треба чесно, таким чином Ви зможете визначити найбільш сильне зі своїх почуттів. Відповідайте собі на такі питання:

 1. Чи багато і наскільки чітко Ви змогли побачити навколишні Вас предмети? Чи бачили Ви річку, кіоск з морозивом?
 2. Наскільки чітко Ви чули звуки? Чи змогли Ви почути дитячий голос і крики чайок?
 3. Наскільки сильні були тактильні відчуття? Як добре Ви відчули м'якість річкового піску, прохолоду від кіоску і цівки льоду, що стікав по шкірі?
 4. Нюхові відчуття - чи змогли Ви відчути запах полуниці?
 5. Смакові відчуття - наскільки яскраво Ви змогли відчути смак льоду?
 6. Почуття і емоції - що і з якою силою Ви відчували під час представлення цієї картини?

Уважно проаналізувавши свої відчуття, Ви зможете зрозуміти, що у Вас розвинене найбільш сильно. У майбутньому намагайтеся розвивати силу і гостроту своїх лідируючих почуттів. Вони ж допоможуть Вам розпізнавати екстрасенсорну інформацію.

Чому треба вчитися

Однієї статті вкрай недостатньо, щоб розповісти Вам, як розвинути в собі екстрасенсорні здібності. У цьому пункті ми перерахуємо те, чому Вам потрібно навчитися. Спеціальна література, тренування і постійна практика обов'язково допоможуть Вам у цьому.

 • Оволодіння аутотренінгом і медитацією.
 • Розвиток уяви, здатності мислити образно.
 • Самогіпноз і гіпноз.
 • Здатність до накопичення біологічної енергії, її можна черпати з природних стихій і Космосу.
 • Управління енергією різними способами.
 • Здатність до граничної концентрації.
 • Вироблення спокою, доброзичливого ставлення до світу-здатність очищатися від негативних почуттів та емоцій.

Вправи для розвитку інтуїції

Як розвинути в собі екстрасенсорні здібності? Відразу почати зі складного не вийде - для цього недостатньо сил і досвіду. Інтуїцію теж можна тренувати, а як це зробити, Ви можете придумати самі. Все дуже просто - ви намагаєтеся заглянути у своє майбутнє, загадуєте різні ситуації, посилаючись не так на логіку, а на свій внутрішній голос. Далі перевіряєте, наскільки Ви були праві. Чим частіше і більше будете тренуватися подібним чином, тим сильніше буде ваша інтуїція. Наприклад, Ви не знаєте, скільки часу, але спочатку намагаєтеся вгадати час, а потім звіряєтеся з годинником. Або ви втратили якийсь предмет, але намагаєтеся вгадати, де він, не використовуючи логіку.

Вправи для розвитку екстрасенсорики


Тепер розглянемо кілька вправ, за допомогою яких Ви зрозумієте, як розвинути в собі екстрасенсорні здібності.

Сприйняття людської аури

Сядьте на стілець так, щоб спина була прямою. Розслабтеся, не думайте про щось конкретному протягом декількох хвилин. Потім розведіть свої долоні на відстань близько 30 см. Один від одного. Повільно зводите і розводите їх. Завдання - навчитися відчувати межі свого біополя. Ці відчуття можуть бути у вигляді тепла або енергії. Коли навчитеся чітко відчувати свою ауру, Ви зможете вчитися розпізнавати ауру інших людей.

Бачення майбутнього крізь сон

Постарайтеся перед сном дати собі установку на те, щоб побачити завтрашній день. Для цього потрібно намагатися заснути тільки з однією-єдиною думкою про те, що вам повинен приснитися саме завтрашній день. Навчитися цьому важко. Багатьом потрібні тижні і місяці, причому, щоб побачити свій день не повністю, а уривками.

Розвиток сили погляду

Сила волі і наполегливість - ті якості, без володіння якими нічого не вийде. Візьміть паперовий лист, намалюйте в його середині коло, зафарбуйте його чорним кольором і повісьте на стіні на відстані 90 см. Від Ваших очей. Протягом хвилини дивіться на круг, не відриваючись, потім перемістіть лист вліво на 90 см. Від початкового положення і повторіть вправу. Далі перемістіть лист правіше від початкового положення теж на 90 см. І ще раз повторіть вправу. Тренуватися потрібно щодня, поступово збільшуючи час до 5 хвилин на кожне положення. Після досягнення цього результату Ви почнете спостерігати, що ваш погляд починає впливати на людей.

Розвиток інтуїції на високому рівні

Завдання - навчитися розпізнавати емоції і почуття іншої людини. Щоб це зробити, треба навчитися проникати всередину певної людини, представляти себе їм цілком і повністю. Постарайтеся поглянути на світ очима цієї людини, не домішуючи власних думок, оцінок і суджень.

Бачення чужий аури

Робиться вправу в 2 етапи. Спочатку перед сном навчитеся вдивлятися в дрібні рисочки і деталі на своїх закритих століттях. Вправа роблять протягом 2-3 днів, одна процедура триває 10-15 хвилин.

У другому етапі вправу краще виконувати в сутінки. Поставте на стіл будь однотонний предмет. Краще, якщо він буде розташований навпроти білого тла. Дивіться на предмет не прямо, а як би з боку, побіжно. Через деякий час ви зможете розглядати невелику серпанок, що йде по контуру предмета. Незабаром вона стане яскравішим і придбає характерний відтінок. Аура предмета буде залежати від його кольору. Жовтий предмет буде випромінювати синю ауру, зелений - червону і т.д.

Ми трохи розповіли вам про те, як розвинути в собі екстрасенсорні здібності. Хочеться сказати, що це тільки мала частина того, що Ви можете освоїти. Не бійтеся вдосконалюватися, шукати нові вправи і можливості. Частіше бувайте на самоті і на природі, ростіть духовно і шукайте нові способи того, як розвинути в собі екстрасенсорні здібності.


» » Як розвинути в собі екстрасенсорні здібності?