Як захистити себе від псування?

Фото - Як захистити себе від псування?

Від псування може постраждати будь-яка людина, адже ця негативна програма часто запускається заздрісними людьми, яких у кожної людини знайдеться чимало. У цьому випадку потрібно знати, як захистити себе від псування, тоді вдасться відгородитися від біди.
Як захищатися від псування за допомогою талісманів?

Захистити людину від псування може талісман. Для його виготовлення найкраще піти до магу або відуни, який проведе спеціальний обряд на річ. Її потрібно буде завжди носити з собою, тоді вона буде працювати. Крім цього, слід звернути увагу на самоцвіти, адже деякі з них здатні захищати свого власника від негативних програм. До них належать такі камені:

  • сердолік;
  • онікс,
  • геліотроп;
  • геліодор;
  • чорний агат;
  • діамант;
  • перидот.

Також талісманом від псування може служити звичайна шпилька. Її слід прикріпити до внутрішньої сторони одягу.

Крім цього, від псування добре захищає червона нитка. Її потрібно пов'язати навколо правої руки. Якщо є бажання, можна з неї сплести оригінальний браслетик. Розповідати про його призначення суворо забороняється, інакше він не буде працювати.

Як захистити себе від псування за допомогою ритуалів?

Захиститися від псування можна шляхом проведення ритуалів. Слід кілька разів на місяць проходити по всьому периметру будинку із запаленою свічкою і хрестити її полум'ям кути. Також незайвим буде запалювати церковну свічку після відходу заздрісного людини. Її полум'я позбавить вас від його негативної енергетики. Найкраще взагалі не пускати в будинок таких людей, так як вони можуть зробити Поклад на рассоркі або бідність, а від даних магічних впливів дуже важко позбутися.

Молитва від псування


Найкращим оберегом від псування є молитва "Отче Наш" - її слід читати щодня вранці по 12 разів. Ось її текст:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь- і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашім- і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

Правила, що допомагають уникнути псування

Щоб захиститися від псування, слід дотримуватися певних правил. Так, не залишайте волосся, нігтів, особистих речей в сторонніх місцях. Адже через них на вас можуть наслати негатив. При зустрічі з недобрими людьми ставте подумки між ними і собою дзеркало, воно відобразить негативні помисли і поверне їх власникові. Також подумки оточуйте себе світлом, він розсіє негатив.

Якщо ви відчуваєте на собі дію негативної програми, вам буде корисно прочитати нашу статтю - Як позбутися порчі.

Нерідко, коли у людини щось іде не так, він підозрює, що на нього навели порчу. Розібратися в цьому допоможе наша стаття - Як дізнатися, чи є порча.


» » Як захистити себе від псування?