Як дізнатися пристріт чи причина?

Фото - Як дізнатися пристріт чи причина?

Кожна людина стикається з труднощами і невдачами. Але якщо проблеми переслідують одна за одною, а неприємностей не видно кінця, слід задуматися, може це ознаки пристріту або псування. Багато хто не бачать різниці між цими двома поняттями. Насправді відмінність між ними існує. Щоб дізнатися, псування або пристріт переслідують людину, потрібно дати визначення даними термінам.
Що таке псування

Псування - це умисне вплив на людину з метою заподіяння йому шкоди. Навести порчу не просто. Для цього потрібно володіти певними здібностями. Дізнатися якщо псування на людину можна по ряду ознак, залежно від виду псування:

  1. Псування на здоров'я. Людина захворює важкими недугами: від психічних розладів до злоякісних пухлин.
  2. Псування на удачу. Людину переслідують збитки в бізнесі, неприємності на роботі, аж до повного банкрутства або звільнення.
  3. Псування на особисте життя. У родині жертви починаються нескінченні розлади, які призводять до розлучення. Самотні люди не можуть побудувати відносини з партнерами.
  4. Псування на смерть. Якщо людина в результаті такої псування став учасником нещасного випадку, але вижив, слід негайно звернутися до фахівця.

Як перевірити пристріт? Визначення псування яйцем - найпоширеніший метод. Для цього в склянку холодної води вбийте свіже куряче яйце, не пошкодивши жовток. Притисніть підборіддя до грудей, а стакан поставте собі на тім'я. Через 3-4 хвилини перевірте результат. При наявності псування з білка утворюються білі смуги, що піднімаються до верху склянки. Наявність бульбашок або чорних крапок говорить про сильний негативний вплив.

Перевірити порчу або пристріт також можна за допомогою хліба. Налийте в склянку воду і поставте в кімнаті. Через добу візьміть шматочок черствого хліба, потримайте його кілька хвилин у руці, ні про що не думаючи, і киньте в склянку з водою. Якщо хліб протягом декількох хвилин опиниться на дні склянки, наведена порча.


Самостійно позбавитися від псування можуть тільки терплячі наполегливі люди. У більшості випадків краще звернутися за допомогою до професіонала.

Пристріт як вид псування

За своєю суттю, пристріт - це ненавмисна порча, наведена злим заздрісним поглядом або необережним словом. Якщо псування напускається людиною, що має дар чаклунства, то наврочити може практично кожен, навіть не підозрюючи про це. Уразливі люди зі слабкою енергетичної оболонкою моментально відчувають на собі наслідки недоброго погляду. Більшою мірою це стосується маленьких дітей. Саме тому батьки намагаються не показувати їх чужим людям до обряду Хрещення.

Як визначити, пристріт або псування оволоділи людиною? Самостійно це зробити практично неможливо. Найчастіше пристріт має ті ж ознаки, що і порча. В першу чергу, пристріт позначається на здоров'ї людини. Погіршується загальне самопочуття за відсутності конкретних захворювань. Людина може відчувати постійну сонливість, слабкість, запаморочення.

Пристріт також відбивається на тому життєвому аспекті, який став причиною розбрату або заздрості. Найчастіше це сімейні або любовні стосунки, успішний бізнес чи кар'єра. Пристріт не менше небезпечний, ніж порча, тому багатьох цікавлять питання Як позбутися від пристріту? Як визначити, чи є на вас пристріт? Точну відповідь на них можна отримати тільки у професіонала.


» » Як дізнатися пристріт чи причина?