До чого сняться дощові черв'яки?

Фото - До чого сняться дощові черв'яки?

Уві сні людина може побачити все, що завгодно, оскільки невідомо, як підсвідомість відреагує на ті чи інші події, які трапилися зі сплячим за минулий день.

З нашої статті можна буде дізнатися, до чого сняться дощові черв'яки.
До чого можуть снитися дощові черв'яки?

Відразу слід зазначити, що черв'яки, навіть дощові - поганий знак. Людини, який побачив їх уві сні, чекають неприємності і втрати. Сновидцу згодом слід придивитися до свого оточення і постаратися менше вірити людям, виключення не становлять і друзі. Адже вони можуть зрадити його заради особистої вигоди.

Що обіцяють дощові черв'яки жінці?

Якщо жінка в сні побачила клубок дощових черв'яків, їй потрібно бути обережною, оскільки незабаром послідує ціла низка неприємностей. Якщо дамі привиділися черв'яки, що плазують по землі, то вона постраждає через свого легковажності. Потрібно бути більш відповідальною і серйозно ставиться до справ.

Побачити у себе в тарілці дощових черв'яків і намагатися вбити їх - до прихованого ворога, який буде шкодити жінці, а вона буде підозрювати у всіх бідах зовсім іншу людину. Якщо хочеться знайти справжнього винуватця, слід звернути увагу на чоловіка, який з вами дуже близький.

Що віщує чоловікові дощовий черв'як

Якщо чоловікові привиділися дощові черв'яки, то тлумачити сон потрібно трохи в іншому ключі. Цей символ говорить про його прагнення до матеріальних благ. Він отримає те, про що мріє, але втратить свою душу. Вбивати уві сні черв'яків - до зустрічі з людиною, яка спробує затягнути сновидца в секту.

Якщо чоловікові приснилося, що він ловить рибу на дощового черв'яка, то незабаром у нього відкриються паранормальні здібності. Однак йому не слід їх боятися, потрібно прийняти свій дар з вдячністю.

Можливо, вам буде корисна наша стаття на схожу тему До чого сняться черв'яки.


» » До чого сняться дощові черв'яки?