До чого сниться тітка?

Фото - До чого сниться тітка?

Нерідко людина бачить уві сні повсякденні події, в яких дійовими особами є рідні та близькі люди. З цієї статті можна буде дізнатися, до чого сниться тітка.

Як тлумачити сон про тітку

Найчастіше тітка сниться до неприємностей, скандалам, в яких сновидца виставлять винним. Якщо ж родичка в сновидінні була в хорошому настрої, то сварка буде незначною, а проблему можна буде легко вирішити.

До чого сниться тітка для жінки?

Якщо жінка в сні побачила свою тітку, то їй доведеться вислухати від чоловіка докори та скарги. Найкраще дати чоловікові виговоритися, не заперечуючи йому, інакше звужується суперечка, яка може закінчитися грандіозним скандалом або розлученням, що ще гірше.

Також таке сновидіння може обіцяти сімейні хлопоти- можливо, приїдуть гості, які залишаться жити в будинку на якийсь час.

Якщо молодій жінці часто сниться тітка, це говорить про те, що вона скоїла непорядний вчинок в минулому і тепер їй соромно за нього, але виправити вже нічого не можна.

Якщо сон приснився чоловіку

Якщо чоловік побачив сон, в якому тітка його вичитує і дає настанови, то йому потрібно більше часу проводити з сім'єю. Адже він віддалився від близьких йому людей, і якщо все буде продовжуватися в тому ж дусі, то сім'я розпадеться.

Бути присутнім на іменинах тітки - до свята, який не дуже добре закінчується. Кричати на родичку, обзивати її - до проблем в сім'ї. Ховати тітку - до довгого життя родички.

Можливо, вам будуть цікаві інші наші статті про родичів:


» » До чого сниться тітка?