До чого сниться плач?

Фото - До чого сниться плач?

Емоції у сні також є символом, який підлягає тлумаченню. Не варто скидати їх з рахунків, краще перестрахуватися і знайти в сонниках, що може обіцяти та чи інша емоція.

З цієї статті можна буде дізнатися, до чого сниться плач.

Загальне значення плачу уві сні

Плач можна назвати двоїстим символом, так як він може обіцяти людині як сумні новини, так і радісні події. Все залежить від сюжету сновидіння, тому потрібно буде врахувати ще й інші робили. Можливо, розгадати сон вам допоможе наша стаття Що, якщо сниться, що я плачу.

До чого сниться плач жінці?

Якщо жінка плакала разом з кимось, то її чекають радісні вісті. Також таке сновидіння може обіцяти їй одержання дорого подарунка. Плакати уві сні ридма - до сварки з коханим, яка приведе до розриву відносин. Ось тільки шкодувати про це не варто, оскільки сновідіци незабаром зустріне більш гідного людини. Коли уві сні плачуть інші люди, жінка помириться зі своїм чоловіком і в сім'ї настане гармонія.

Якщо плач приснився чоловіку

Якщо чоловікові привиділося, що він плаче, але з очей не течуть сльози, то йому не варто найближчим часом надавати нікому послуг, інакше все вийде йому боком. Ридати уві сні - до радісних подій. Витирати сльози своїй другій половинці - до романтичної зустрічі з нею. Плакати разом з іншими людьми - до налагодження справ- чути плач, але не бачити людину, яка плаче - до неприємних подій.

Ознайомтеся також ще і з іншими статтями на схожу тему на нашому сайті:

До чого сниться плакати

До чого сняться сльози


» » До чого сниться плач?