До чого сниться плакати?

Фото - До чого сниться плакати?

Причиною плачу у снах зазвичай є ті ж події, які викликають сльози в реальності: коли трапилася жорстока несправедливість, коли вас хто-небудь образив чи уві сні вас спіткало горе. Отже, до чого сниться плакати?

  • Зазвичай сон, в якому ви плакали, говорить про те, що вам необхідно виплеснути накопичені емоції, і незабаром в реальності вам підвернеться можливість для емоційного розвантаження. Ця можливість може бути як великою радістю, так і скандалом.
  • Плач уві сні може передвіщати радість наяву або несподівану новину.
  • Якщо у вашому сновидінні плачуть інші люди, то це може бути знаменням того, що ви скривдите близької людини в реальності. Будьте уважніше до рідних.
  • Плач немовляти пророкує вам появу хороших новин наяву.

Не варто зациклюватися на певних значеннях сновидінь, написаних у сонниках. Адже навіть ті, хто їх складають, кажуть, що багато в чому значення сну залежить від конкретної людини, від положення зірок і фази місяця в ніч сновидіння і від багатьох інших факторів. А може бути, за сновидінням і не варто ніяких додаткових значень, можливо, таким чином ваша психіка отримала необхідне їй оздоровлення та розрядку.


» » До чого сниться плакати?