До чого сниться вітер?

Фото - До чого сниться вітер?

Є пісня однієї дуже відомої іноземної групи «Вітер змін». Так от, в самій назві цієї пісні і закладено значення багатьох снів, в яких ми бачимо вітер.

До чого сниться вітер, ви, напевно, вже здогадалися. Вітер сниться до змін, і чим він сильніший, тим сильніше і швидше зміниться життя. Такий сон іноді означає зміну роботи, і якщо ви злякалися цього вітру, то це говорить про ваших майбутніх труднощах у зв'язку з цією подією, але все, зрештою, обійдеться. До чого сниться сильний вітер? Якщо ви йдете проти сильного вітру, то вам такий сон обіцяє придбану в результаті подолання труднощів мудрість і довге життя.

Молодим дівчатам вітер уві сні може принести довгождану пропозицію руки і серця, та й чоловікам цей сон здатний передбачити появу сильних почуттів, які можуть призвести до весілля.

Чути вітер, особливо його завивання, - до тривог, до складнощів і негараздам в майбутньому. Чим сильніше буде вити вітер, тим більше неприємностей вас чекає. Легкий і приємний вітерець обіцяє радість і душевний спокій.

Якщо вітер раптом піднімає купи сміття і пилу з землі, ламає дерева і ушкоджує будови, то тоді варто очікувати подій, які торкнуться не тільки вас одних, а й багатьох людей, вас оточують.

Шапка або капелюх, зірвана вітром з вашої голови, обіцяє вам раптову втрату займаного вами положення, так що будьте пильні.


» » До чого сниться вітер?