До чого сниться колишня робота?

Фото - До чого сниться колишня робота?

Якщо уві сні ви побачили свою колишню роботу, то не варто відразу тривожитися і чекати чогось поганого. Явище колишньої роботи уві сні може означати безліч дуже різних речей, залежно від сонника, до якого ви звернетеся за трактуванням. Розглянемо докладніше, до чого сниться колишня робота. Наведемо трактування з різних популярних сонників.
Жіночий сонник

Тлумачити правильно сон, де ви побачили колишню роботу, допоможе жіночий сонник. Він провіщає підвищення по службі, але воно відбудеться в тому випадку, якщо ви сконцентруєте всю свою енергію на новій роботі.

Малий Велесов сонник

Побачити в сні свою колишню роботу, де ви розмовляли зі своїми колегами, - до хвороби. Якщо на ній вас вичитував начальник, то це до отримання прибутку. Якщо ви прийшли на свою колишню роботу у сні і на ній нікого не виявилося, то в реальному житті ви познайомитеся з хорошими людьми, які допоможуть досягти успіху в кар'єрі.

Сонник XXI століття

Колишня робота, побачена у сні, віщує неприємності в особистому житті. Якщо ж на своїй колишній роботі ви керували іншими співробітниками, то це до несподіваного доходу в реальному житті.

Весняний сонник

Бачити у сні свою колишню роботу - до отримання звісток від далеких родичів. Не виключено, що вони вирішать вас проповідувати.

Сонник Міллера

Якщо на своїй колишній роботі ви важко працювали, то на колишньому місці зможете домогтися успіху. Якщо ви отримували догану від свого колишнього начальства уві сні, то це до сварки з товаришами по службі.

Нумерологічний сонник

Якщо на своїй колишній роботі уві сні ви трудилися в поті чола, то наяву вас чекають зміни в особистому житті, які відбудуться після 8 числа.

Також вам може бути цікава стаття До чого сниться робота.


» » До чого сниться колишня робота?