До чого сниться рана?

Фото - До чого сниться рана?

Якщо ви побачили уві сні рану, то не поспішайте засмучуватися, адже це не завжди віщує погані події. Щоб дізнатися, до чого сниться рана, слід скористатися трактуваннями з різних сонників.

Нижче представлені толькованія від жіночого сонника, сонника Нострадамуса, Малого Велесове сонника та інших.
Жіночий сонник

Якщо уві сні ви побачили рану у себе, то в особистому житті будуть серйозні зміни. Бачити рану на тілі у близької людини - до несприятливого повороту справ. Якщо уві сні ви перев'язували рану одному, то зіткнетеся з несправедливістю в реальному житті.

Сонник Нострадамуса

Бачити у сні, як старі рани знову почали кровоточити, - до душевного болю, яка виникне через старих образ. Якщо уві сні рана була у тварини, то ви станете «винуватцем» важливої події. Надавати першу допомогу пораненому - до добра і справедливості по відношенню до вас.

Малий Велесов сонник

Якщо ви бачили уві сні рану у незнайомої людини, то втратите свого коханого через наклепів недоброзичливців. Бачити, як від ран гине близька людина, - до підвищення по службі.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні рана кровоточила, то в реальному житті належить пережити втрату близької людини. Якщо ви обробляли її, то приготуйтеся до пліток, які будуть розпускати колеги.

Сонник Фрейда

Якщо свіжа рана була на вашому тілі, то такий сон свідчить про швидке любовному розчаруванні. Це відбудеться тому, що ви занадто сильно ідеалізуєте свою другу половинку. Якщо ви бачили загниваючу рану на собі, то в реальному житті доведеться пережити розлуку зі своїм коханим або коханою. Якщо рана була присутня на тілі близької людини, то вас чекає нова любов.

Український сонник

Якщо рану на тіло завдали сокирою або косою, то відбудеться смерть далекого родича. Бачити рану з кров'ю на тілі знайомої людини - до наклепу.

Також вам можуть бути цікаві інші статті з розділу Тлумачення снів - сонник


» » До чого сниться рана?