Як встановити програму на комп'ютер?

Фото - Як встановити програму на комп'ютер?
Дивіться відео

Як встановити програму на комп'ютер?

У сучасному світі чи не кожна людина знає, як користуватися комп'ютером. Зрозуміло, майже кожен користувач вміє і встановлювати програми. Але все ж бувають випадки, коли з тих чи інших причин людина не може розібратися в тому, як встановити програму на комп'ютер. У цій статті ми розглянемо, як встановити програми на операційну систему Windows, з якими проблемами можуть зіткнутися користувачі при здійсненні даної процедури.

Способи установки програми на ПК

Існує кілька способів для установки програми: установка з компакт-диска, установка через інтернет або ж установка за допомогою локальної мережі. Звертаємо увагу, що перед установкою треба звіряти розрядність програми і вашої ОС (для 32-х біт - 32-х бітна програма- для 64-х - 64-х бітна). Щоб зрозуміти, як дізнатися розрядність своєї ОС, рекомендується прочитати статтю Як дізнатися версію Windows.

Установка за допомогою компакт-диска

  1. Щоб встановити будь-яку програму за допомогою компакт-диска, вам знадобиться вставити диск з ліцензійною версією програми в дисковод.
  2. Після цього може з'явитися повідомлення про те, що брандмауер Windows вимагає підтвердження від адміністратора на установку програмного забезпечення. Підтвердіть установку або ж при необхідності введіть пароль.
  3. Далі вам потрібно відкрити пакет установки (инсталлер) програми та дочекатись початку дії майстра установки. Такий тип установки називають автоматичним.
  4. Але може статися так, що майстер установки не почне діяти. Тоді потрібно скористатися користувальницькою типом установки. Для цього треба відкрити додається текстовий файл, в якому повинна знаходитися інструкція з встановлення програми, і слідувати їй.

Установка програми за допомогою інтернету

Зараз більшість користувачів в основному викачує програми, а не встановлює їх з диска. Щоб встановити програму за допомогою мережі інтернет, Фото - програмапотрібно лише завантажити її і потім відкрити файл інсталятора.


Далі повторіть дії, описані вище, починаючи з моменту запуску майстра установки. Хотілося б звернути увагу, що такий спосіб з одного боку є більш зручним, ніж установка програм за допомогою диска, але в теж час він несе в собі певний ризик. Цілком можливо, що програма, яку ви скачаєте з ресурсу мережі, може бути шкідливою. Тому рекомендується завантажувати програми тільки з перевірених ресурсів.

Установка програми за допомогою локальної мережі

Кожен користувач, комп'ютер якого під'єднаний до локальної мережі, може Фото - програмаскористатися нею для установки програми. Для цього потрібно відкрити компонент "Отримання програм".

Як правило, цей компонент знаходиться в меню Пуск-Панель управління-Програми-Програми та засоби. В останньому меню потрібно вибрати "Установка нової програми з мережі". Потім знадобиться лише натиснути кнопку "Встановити" і дочекатися запуску майстра установки.

"Підводні камені" при установці

Останнім часом багато користувачів стикаються з низкою "підводних каменів" при установці тієї чи іншої програми. Справа в тому, що багато виробників програмного забезпечення інтегрують у майстер установки додаткові додатки, багато з яких користувачеві зовсім не потрібні. Наприклад, при установці якої-небудь програми Фото - програма(AIMP чи ін.) Користувачеві пропонується встановити елементи Яндекса (або Mail) нібито для кращої роботи програми.

Тому варто бути уважнішими під час запуску майстра установки, який обов'язково запитує користувача про необхідність встановити те чи інше додаткове програмне забезпечення. Досить просто прибрати галочки навпроти тих продуктів, які вам не потрібні. Навіть якщо майстер установки їх настійно рекомендує.

Якщо ви все ж вже встановили програму, яка вам не потрібна, але не знаєте, як її видалити, прочитайте статтю Як видалити програму.


» » Як встановити програму на комп'ютер?