Як встановити jailbreak?

Фото - Як встановити jailbreak?
Дивіться відео

Як встановити jailbreak?

Практично щороку виходить інструмент для «джейлбрейка», в перекладі з англійської jailbreak означає - втечу з в'язниці. Даний інструмент призначений для iPhone або iPad. На самому початку необхідно розібратися, що таке jailbreak.

Jailbreak


Компанія Apple дотримується дуже суворою політики щодо своїх мобільних пристроїв, для яких додатки можливо качати тільки з AppStore, а настройка для «Робочого столу» обмежується всього лише зміною «Шпалер» і зміною місця ярликів. Після злому, який не такий страшний, як здається, на ваш iPhone або iPad встановлюється програма Cydia. Вона якраз і призначена для доступу до необхідного софту. Після її установки з'явиться безліч функцій: інсталяція різноманітних модів, які здатні набагато розширити функції вашого пристрою, перемикання між додатками свайпамі (тобто дотиками пальців), можливість викликати швидкі налаштування, а також додавати музику без iTunes. Наприклад, Sbsettings забезпечує швидкий доступ до функцій пристрою всього лише одним жестом. Тепер користувач буде почувати себе повноправним господарем свого гаджета.

За допомогою «джейлбрейка» будь-хто зможе зламати захист iOS. Тому важливо розібратися, як встановити jailbreak ios 7.1 на свій девайс.

Додаткову інформацію читайте у статті Що таке jailbreak.

Встановлення програми

Сама процедура злому не займе багато часу, все дуже легко і просто.

  1. Перш ніж ви почнете, необхідно зробити резервну копію з вашого пристрою в iTunes для перестраховки.
  2. Далі скачайте утиліту Pangu для OS X, яку можна знайти за цим посиланням pangu.io, після установки запустіть додаток. Обов'язково перед стартом установки відключіть пароль на вашому девайсі.
  3. Потім підключіть ваш девайс до ПК. Додаток саме розбереться з моделлю і версією прошивки. У тому випадку, якщо всі будете робити правильно, то кнопка Jailbreak буде активною.
  4. Натисніть на Jailberak, після чого негайно змініть системну дату вашого пристрою, щоб утиліта відобразила інструкцію, як це зробити.
  5. Наступним кроком відкриваєте на гаджеті меню «Налаштування» і в розділі «Основні» - «Дата і час» відключаєте автоматичне налаштування часу і виставляєте: 2 червня 2014, 8:00.
  6. Після цієї процедури на Робочому столі пристрою з'явиться ярлик Pangu. Натискаєте на нього, і утиліта перезавантажить ваш пристрій.
  7. Процес Jailbreak майже закінчено. Ні в якому разі не виймайте пристрій - воно буде перезавантажений ще один раз.

Операція завершена. Вам вдалося встановити Jailberak. Тепер замість ярлика «Pangu» ви побачите на Робочому столі пристрою ярлик «Cydia».

Якщо така схема вам недостатньо ясна, то можна переглянути невелике навчальне відео про те, як встановити jailbreak. Не думайте, що дана процедура якимось чином зашкодить вашому пристрою. Після відновлення прошивки Jailberak автоматично видаляється, і у вас знову буде пристрій з офіційною прошивкою без будь-яких слідів злому.

Утиліта для джейлбрейка вже оновилася до версії 1.1. Існує версія як для OS X, так і для Windows.

Якщо ви хочете зробити jailbreak самостійно, то читайте статтю з інструкцією Як зробити jailbreak.


» » Як встановити jailbreak?