Як зменшити розмір екрану?

Фото - Як зменшити розмір екрану?

Будь-який користувач пред'являє власні вимоги до характеристик відображуваного на дисплеї комп'ютера зображення, що не дивно, оскільки важко знайти навіть кількох людей, смаки яких в усьому схожі. Комусь подобається високий контраст і велика яскравість, а хтось, навпаки, зменшує інтенсивність світіння екрана, щоб знизити навантаження на очі.

Основні параметри монітора можна змінити за допомогою апаратних кнопок, розташованих на його корпусі. Щоб відповісти на питання, як зменшити розмір екрану, потрібно розповісти про настоянки ОС. Більшість сучасних ПК працює під управлінням Windows, тому тут буде розглянута саме ця система.

Перший спосіб підійде тим, хто користується сьомою версією MS Windows: в неї вбудована опція масштабування робочого столу, для використання якої необхідно затиснути клавішу «ctrl» і провернути коліщатко «миші». Залежно від того, в який бік відбувається обертання, розмір відображуваних елементів буде збільшуватися або зменшуватися.
Як зменшити розмір екрану іншими способами

Другий спосіб полягає в зміні дозволу дисплея. Для його виклику в Win XP потрібно навести покажчик «миші» на вільну ділянку робочого столу, і натиснути праву кнопку. У меню, вибрати пункт «Властивості», після чого відкриється вікно налаштувань. Далі вибираємо останній пункт - «Параметри» і зрушуємо повзунок «Дозвіл екрану» вліво або вправо, залежно від необхідно розміру відображуваних елементів. Після чергового зміни тиснемо «Застосувати», якщо все влаштовує, то «ОК», ні - повторюємо операцію.

Для користувачів Windows 7 необхідно виконати інші дії. Спочатку правою кнопкою «миші» викликається меню, в ньому вибираємо пункт «Персоналізація». Відкривається вікно, в лівій частині якого буде список, в ньому знаходимо «Дозвіл екрану». Після чого можна вибрати менше його значення, що дозволить збільшити розмір зображення.


» » Як зменшити розмір екрану?