Як змінити розмір значків?

Фото - Як змінити розмір значків?


Буває таке, що стандартні настройки комп'ютера або ноутбука зовсім вам не підходять. Так, людям з поганим зором часто хочеться, щоб на екрані значки були більші звичайного. Бувають також звичайні збої налаштувань: при включенні комп'ютера ви бачите, що значки стали надто великими, і їх треба зменшити. Як вирішити таку проблему? Як змінити розмір значків робочого столу?

Для початку викликаємо контекстне меню, натиснувши правою клавішею миші по порожньому місці на робочому столі. Коли перед вами з'являється вищезазначене меню, потрібно очима пробігтися по його вмісту. Тут ви зможете побачити досить багато різних налаштувань. Ви повинні вибрати пункт «Властивості», натиснувши по ньому правою кнопкою миші. Після цього на робочому столі з'явиться віконце з різними вкладками («Теми», «Робочий стіл», «Заставка», «Оформлення», «Параметри»). Нам потрібні «Параметри».

За допомогою миші правою кнопкою вибираємо «Параметри» і знаходимо вкладку «Розширення екрану». Цей розділ виглядає як горизонтальна шкала з розподілами. Ці ділення позначають кількість точок на дюйм. Ще тут знаходиться «повзунок». З його допомогою можна регулювати розміри робочого столу, значків і віконець. Найменше значення - 800х600 пікселів. Найбільше значення - 1280х800 пікселів. Ви з легкістю зможете підрегулювати їх величину під себе. Чим менше ви встановите точок, тим більше стануть об'єкти робочого столу. Але їх якість постраждає, може створитися ефект розпливчастості. Якщо ж все зробити навпаки, то ми будемо спостерігати чіткі, але дрібні значки.

Як ви самі вже зрозуміли, не потрібно бути комп'ютерним генієм, щоб зрозуміти, як змінити розмір значків. Зараз ми розглянемо варіанти зміни розмірів значків в ОС Windows 7. Є два способи.

  • Перший спосіб, як змінити розмір значків Windows 7, - натиснути правою клавішею миші на робочому столі, вибрати команду "Вид" і вибрати один з трьох обсягів значків - великий, звичайний або маленький.
  • Другий спосіб - клікнути лівою клавішею миші на робочому столі в будь-якому порожньому місці, прокрутити ролик миші при затиснутою клавіші Ctrl.

» » Як змінити розмір значків?