Як побудувати графік в excel?

Фото - Як побудувати графік в Excel?

Будь-який текст, що має безліч порівняльних даних і таблиць, вимагає викладення їх у вигляді графіка. Зробити графік можна за допомогою програми MS Exel.

Як побудувати графік в Exel

  • Складіть таблицю з необхідним набором значень. Пам'ятайте, що будь-який графік має дві осі: горизонтальна вісь X, вертикальна вісь Y. Тому в таблиці повинні бути стовпці і рядки. Ім'я стовпців і рядків в майбутньому стане назвою осей.
  • Після того як таблиця буде готова, повністю виділіть її та клацніть по кнопці «Майстер діаграм». Ця кнопка розташована на панелі інструментів по сусідству із позначкою «Довідка». Після цього має відкритися вікно «Майстер діаграм (крок 1 з 4): тип діаграми». У віконці виберіть варіант графіка за своїм бажанням. Якщо ви хочете подивитися як ваш графік буде виглядати в кожному з варіантів, скористайтеся клавішею «Перегляд результатів».
  • Після того як ви визначитеся з типом діаграми, натисніть на кнопку «Далі». У верхній частині вікна ви побачите зразок майбутнього графіка, потім «діапазон» - область таблиці, яка була виділена. Якщо вам потрібно змінити виділення, міняйте його тут. Також, якщо ви зміните покажчик «ряди в рядках / стовпцях», ви поміняєте донні осей X і Y.
  • Далі у вас з'явиться можливість задати різні параметри: позначення осей, колір, товщина, заливки, шрифти і т.д.
  • Якщо ви хочете, щоб до графіку додавалося позначення його даних, створіть легенду. Для цього вам потрібно буде поставити галочку у вкладці «Легенда».
  • В кінці ви можете вибрати, як бажаєте бачити графік або діаграму. На тому ж аркуші, на якому розташована таблиця або на іншому. Вибравши підходящий варіант, натисніть клавішу «Готово». Графік готовий.
  • Якщо ви подивилися на результат і зрозуміли, що вам потрібно підправити деякі деталі, зробіть це в головному меню «Діаграма».

» » Як побудувати графік в excel?