Як додати виключення в "Касперського"?

Фото - Як додати виключення в
Дивіться відео

Як додати виключення в "Касперськом"?

Антивірус "Касперський" застосовують багато користувачів для захисту від мережевих атак. Це надійний продукт, стандартний набір функцій якого є абсолютно безкоштовним. Тим не менш, зайва охайність програми часом доставляє незручності при роботі на ПК. Раз у раз антивірус включає сигнал про небезпеку, інформуючи про потенційну загрозу того чи іншого файлу, папки з даними та ін.


Нерідко також відбувається блокування веб-сайтів, у зв'язку з чим стаття Як додати сайт в виключення буде дуже корисна.

Як правильно додати файл або папку в виключення

Перед тим як додати виключення в "Касперськом", переконайтеся, що заблоковане вміст дійсно не містить загрози для даних ПК, після чого виконайте алгоритм наступних дій:

  1. У правому нижньому кутку знаходимо значок "Касперського" і натискаємо на нього правою кнопкою. Переходимо в меню "Налаштування".
  2. Натискаємо на жовтий конвертик в меню і вибираємо розділ "Загрози і виключення".
  3. Тепер важливо натиснути на правильну кнопку "Налаштування", оскільки їх буде перед вами дві. Вибирайте нижню, розташовану під написом "Винятки". Якщо відкрилося вікно "Довірена зона", значить, кроки були виконані вірно.
  4. Кількома на розділ "Додати", у вікні ви побачите Фото - касперский виняткупідкреслену напис "Виберіть об'єкт". Натиснувши на неї, ви зможете додати програму в виключення.
  5. Тепер перед вами рядок для введення імені файлів або папок, а також кнопка "Обзор". Натискаємо на неї і в каталозі вибираємо ресурс, який потрібно додати у виключення.
  6. Відшукавши потрібну папку, виділяємо її одним натисканням лівої кнопки. Якщо ж потрібно додати конкретний файл, то слід вказати повністю шлях до нього і вибрати подвійним натисканням на іконку.
  7. У вікні з кнопкою "Обзор" внизу розташовується напис "Включаючи вкладені папки". Не забираємо її, якщо у виключення додається в виключення ціла папка з даними.
  8. Всі зазначені дії підтверджуємо натисканням кнопки "ОК", після чого в останньому вікні налаштувань вибираємо "Застосувати". На цьому налаштування буде завершена.

Знаючи, як у програмі "Касперський" додати файл у виключення, ви без зусиль зможете запускати додатки, які антивірус порахував небезпечними.


» » Як додати виключення в "Касперського"?