Як в excel порахувати відсотки?

Фото - Як в Excel порахувати відсотки?

І знову ми повертаємося до рідного Excel. Ця програма не перестає дивувати своєю практичністю і потрібність. Сьогодні, подивимося як в Excel вважаються відсотки.

Як в Excel порахувати відсотки?

Ось, що потрібно зробити для підрахунку відсотків в Excel:

  • Виберіть клітинку, в якій ви хочете порахувати відсотки.
  • Введіть у цьому осередку знак рівно, число або адреса комірки, що містить потрібно значення, знак помножити, кількість відсотків і знак відсотка.
  • Тепер потрібно натиснути Enter.
  • Ви отримаєте потрібну відповідь в комірці, якщо ви все ввели правильно.

Позначення для символів:

"Дорівнює" - "="

"Помножити" - "*"

"Відсотки" - "%"

Кількість відсотків може бути вже зазначено в який-небудь інший осередку Excel. Це дозволяє порахувати відсотки в Excel швидко. Для цього потрібно виставити певний формат комірки. Це можна зробити так: "Формат-осередки-число-відсотковий". Тепер потрібно помножити вміст цього осередку на вміст комірки, що містить процентні значення. Вийде готове значення.

За допомогою Excel можна підрахувати не тільки різні відсотки, формули і так далі. Програма володіє значним набором якісних і потужних інструментів для систематизації ваших даних. Зручний інтерфейс і докладна довідка допоможуть розібратися в програмі навіть недосвідченому рахівникові. Excel відрізняється практичністю, надійністю, стабільною роботою і високим рівнем систематизації та зберігання даних на комп'ютері. Більш того, сама по собі програма не займе багато місця в пам'яті вашого комп'ютера. Excel - це те, що потрібно кожному, хто хоче тримати свої ресурси в порядку.


» » Як в excel порахувати відсотки?