Як підібрати двері?

Фото - Як підібрати двері?

Сьогодні в дизайні інтер'єру квартири або будинку може враховуватися найменша деталь. Здасться, що навіть незначний елемент декору, в якійсь мірі повинен поєднуватися з іншим. Для єдності стилю і створення обстановки найважливішим є поєднання меблів і дверей у приміщенні, не звертаючи уваги на те, який стиль інтер'єру для вас прийнятний. Необхідно враховувати всі відповідність стилістики стелі, стін, підлоги і меблів. Не так важливо одне лише поєднання міжкімнатних дверей і ваших меблів. Вибираючи дизайн дверей, варто враховувати також і ваш інтер'єр. Колір дверей повинен бути гармонійним з кольором підлогового покриття. Тут можна не потрапляти точно в один колір, а грати на контрасті, наприклад: добре виглядає двері, яка трохи темніше або світліше підлоги, а також темна двері і світла підлога. Але це лише мала частина про підбір двері. Далі ми вам розповімо, як підібрати міжкімнатні двері правильно і зі смаком.

Пропонуємо вашій увазі кілька основних понять:

 • Немає ні єдиного дизайнерського правила, де йшлося б, що колір підлоги і дверей повинен збігатися.
 • Колір підлогового покриття може бути контрастним кольором дверей.
 • Двері можуть бути в поєднанні з кольором меблів, але це ніяк не догма.
 • Двері можуть бути і нейтральною (скляній, сіркою, білою або кремовою), і ні з чим конкретно не поєднуватися, але вона не повинна бути в дисгармонії з обробкою приміщень в будинку.
 • Двері можна підібрати практично будь-якого кольору, підтримавши її віконними або дверними наличниками, а також плінтусами.Як підібрати колір дверей

Іноді, змінюючи лише міжкімнатні двері, можна перетворити власний інтер'єр. Також велике значення має обробка дверей, її конфігурація, декор і само собою колір. Часом вибір кольору двері доставляє чималі незручності. Як вибрати двері: під меблі, підлогове покриття, вікна, стіни? Що робити в тому випадку, якщо в приміщенні житла укладено різний підлогове покриття. Що зробити якщо двері підбирається за меблів - невже необхідно купити в усі кімнати однакову меблі? Або ж доведеться встановлювати для кожного приміщення різні двері? Але не варто заганяти себе в рамки. Коли мова заходить про дизайн, стандарти сміливо відступають на другий план, а на перший виходить хороший смак і фантазія.


Спочатку необхідно брати до уваги стиль інтер'єру квартири або будинку. Буває й так, що кімнати житла оформлені абсолютно в різному стилі. В даному випадку необхідно орієнтуватися на стиль вітальні, холу, коридорів або передпокою. Тому адже ми і купуємо однакові двері, щоб не порушити цілісності сприйняття всіх приміщень, а не якихось певних кімнат.

Поєднання кольорів:

 • Нейтральне, світле дерево вдало поєднується практично з усіма стилями крім модерну і хай-тека.
 • Двері природних кольорів добре підходять для інтер'єрів у стилі етно, кантрі або класичному.
 • Теплі кольори, з рудуватим відтінком принесуть затишок в будинок стилю кантрі або етно.
 • Чим темніше дерево, тим більше суворіше буде інтер'єр.
 • Двері холодних кольорів будуть добре підходити під інтер'єр в сучасному стилі, або для приміщень в стилі мінімалізм. Хоча в мінімалістичний інтер'єр також добре впишуться темні двері холодного відтінку, з мінімумом обробки.
 • Двері кольору темного дерева, наприклад, венге, або фарбовані добре впишуться в сучасні стилі інтер'єру. Вирізняються вони можуть бути емаллю різного кольору: білого, чорного, червоного або металіка.

Як правильно підібрати двері

 • Двері і підлога: велика частина дизайнерів, у своїх роботах використовують уже перевірений часом хід - вони підбирають двері під колір підлогового покриття. Це не складе особливих труднощів, якщо у всіх кімнатах покриття одного кольору.
 • Якщо в коридорі або в холі настелити дерев'яне покриття, або ж під дерево, можна сміливо підбирати двері такого ж кольору, але на пару тонів світліше. Звичайно, в інтер'єрах інших кімнат ці двері буде зайвою, тоді дизайнери радять підтримати колір двері іншими предметами - елементами декору, меблями, картинами.
 • У сучасних інтер'єрах, зі світлим покриттям з кахлю або плитки краще використовувати двері світлих тонів, або пофарбовані у світлий колір, залежно від інтер'єру.

Як підібрати двері під меблі

 • Дуже часто колір дверей підбирається під колір переважаючою в будинку меблів. Якщо в приміщенні темні меблі, наприклад, кольору венге, то двері на пару тонів світліше цілком підійдуть. Щоб двері не здавалися дуже темними і не робили приміщення похмурим, краще віддати перевагу дверні полотна зі вставками зі скла.
 • Але ж в кожному приміщенні може бути різна меблі: світлого кольору, десь темного, а можливо і взагалі кольорова. У даному випадку варто замовити шпоновані двері, одна сторона яких виконана в одному тоні, а зворотна має індивідуальне рішення кольору, яке підійде для певної кімнати. Це звичайно дорогі двері, оскільки нестандартне замовлення завжди обійдеться дорожче, але зате вигляд буде належним.

Як підібрати двері під колір стін

Якщо ваше підлогове покриття і меблі зовсім різного кольору, а стіни практично скрізь однакові, можна вибрати двері, що поєднуються з кольором ваших стін. Наприклад, вибрати кремові двері для дому, стіни в якому мають схожі кольори - від бежевого до білого.


» » Як підібрати двері?