Як оформити зал?

Фото - Як оформити зал?

Задумали ремонт в квартирі або будинку? А, може, придбали нове житло? Тоді перед вами постає питання, який стиль обрати для його обробки. Які меблі придбати? У будинку і квартирі самим головним приміщенням є зал. Тому дуже важливо знати правила його оформлення. Він найбільша кімната в будинку, тому перед тим, як оформити зал, потрібно розділити його на зони і приблизно визначитися, що буде розташовано в них. Якщо сходи, що ведуть наверх, знаходиться в залі, її стиль повинен відповідати загальному стилю кімнати. Якщо простір залу досить велика, ви можете не зупинятися на одному конкретному стилі. Вдало комбінуйте їх!

Зал - візитна картка вашого будинку або квартири. Тому перед тим, як своїми руками оформити зал, продумайте до дрібниць всі його складові та їх поєднання. Комфортна і оригінально оформлена кімната буде радувати гостей та господарів довгі роки.
Вибираємо матеріали

Рекомендується використовувати паркет або паркетну дошку для підлоги. Ці матеріали більш надійні, ніж ламінат і лінолеум. Виберемо немазкий колір для стін залу, шпалери повинні відрізнятися високою стійкістю до вологи. Не обмежуйтеся однотонними шпалерами. Відповідне до стилю кімнати панно стане красивою деталлю інтер'єру. Шпалери, на основу яких нанесена кам'яна крихта або різнокольоровий кварцовий пісок - практичний варіант для оформлення стін. Це покриття буде вдало імітувати натуральний камінь.

Розставимо меблі

Вибір меблів залежить від смаків господарів і розмірів кімнати. Більш масивну і багату меблі можна використовувати при великих розмірах залу.

Назвемо основні вимоги до меблів:

  • стійкість до зносу
  • легка чистка
  • немазкий колір

Камінна зона

У залі приватного будинку важливою деталлю виступає камін і простір біля нього. Як правило, місце для каміна вибирають в кутку кімнати, щоб він гармонійно вписувався в інтер'єр. Дуже важливе дотримання безпеки в залі з каміном. Пол камінної зони повинен мати інше покриття - з натурального каменю або металу.

Вибираємо стиль


Вибирайте стиль залу згідно вашим перевагам. Зал повинен бути комфортним не тільки для вас, але і для гостей, яких ви будете тут приймати. Класика або бароко кантрі або хай-тек - будь-який з цих стилів можна використовувати для оформлення залу. Підкресліть обраний стиль елементами декору і предметами меблів.

  • Використовуйте ліплення для створення видимості палацового шику. До неї належать: карнизи, колони, настінні медальйони, оформлені ліпленням камін, отвори дверей і вікон.
  • Бажаєте оформити зал в етнічному стилі? Виберіть оздоблювальні матеріали з натурального каменю та дерева, етнічні прикраси або квіткові орнаменти.
  • Вітраж - одне з вдалих рішень оздоблення залу. Його можна використовувати при достатній площі скління.
  • Розглянемо, як красиво оформити зал за допомогою яскравого колірного плями. Воно наповнить кімнату фарбами навіть похмурий день. Якщо в залі мала кількість вікон, і жодне з них не можна використовувати як вітража, то влаштуйте в ніші або кутку фальш-вікно з внутрішньою підсвіткою. Вітражі можна використовувати для прикраси вхідний і вихідний двері.
  • Інтер'єр в класичному стилі не узгоджується з сучасною технікою. Для зони, в якій вона перебуватиме, краще вибрати сучасні меблі. Стиль хай-тек не порушить гармонію залу, якщо вибрати меблі, стелаж з нейтральних відтінків дерева.

Освітлення

Для того щоб інтер'єр прийняв завершений вигляд, потрібно вибрати відповідне освітлення. Світла однієї масивної лампи буде недостатньо. Різні зони залу вимагають різного освітлення. Чим більше зона віддалена від вікон, тим більш інтенсивне освітлення буде потрібно. Кожен з світильників, розташованих в кімнаті повинен відповідати зоні, в якій розташований і давати достатню кількість світла. Прикрасьте зону в стилі кантрі світильниками у вигляді ламп. Вдалим доповненням до інтер'єру будуть класичні бра, розташовані біля дзеркала.

Кімнатні рослини

Розглянемо, як вигідно прикрасити зал за допомогою рослин.

  • У південній частині залу рослини будуть відчувати себе найбільш комфортно.
  • Також можна розмістити їх в центрі залу, вибрати для цього південний захід або північний схід.

Центр залу можна прикрасити фініковими пальмами. Рослини будуть привертати до себе увагу. Подальше оформлення кімнати повинне враховувати наявність в ній рослин. Ви можете створити видимість куточка природи, підібравши підходящі фотошпалери. Що це буде - морський пейзаж або лісова галявина - вирішувати вам. Зелений куточок збільшує зал візуально, знижує відчуття замкнутого простору. Рослини також можна вдало розмістити в кутку кімнати.

Тепер ви знаєте, як оформити зал. Фото-інформація на цю тему буде вам також надзвичайно корисна. У цій справі ви можете проявити всю свою фантазію і зробити все за власним дизайном. Після цього колеги та відвідувачі гідно оцінять ваші труди.


» » Як оформити зал?