Чому чорніє хрестик?

Фото - Чому чорніє хрестик?

Споконвіку срібло вважалося одним з найзагадковіших дорогоцінних металів. Прикрасам, виконаним з срібла, часто приписували різні магічні властивості. Однак випадки, коли вироби зі срібла темніли без жодної видимої на те причини (натільні хрестики в тому числі) зустрічаються досить часто. Тому, найімовірніше, багато хто з вас замислювалися про те, чому чорніє хрестик, який ви носите? Цьому існує декілька пояснень: починаючи від медичних, і закінчуючи забобонами. Про деякі з них ми вам зараз розповімо.
Чому чорніє срібний хрестик

З точки зору медиків, чорніє срібний хрестик та інші вироби з цього металу від звичайної хімічної реакції - окислення металу, що відбувається через вплив поту. Це може вказувати на різні хвороби. Однак щоб зрозуміти напевно, яких хвороб схильний людина, добре було б з'ясувати і інші симптоми. Найімовірніше, підвищена пітливість свідчить про наявність ряду захворювань, серед яких, найбільш поширені ендокринні. Можливі також цукровий діабет, менопауза, туберкульоз та підвищення функції щитовидної залози. Звичайна інтоксикація, яка супроводжує не одну хворобу, також може стати причиною підвищеної пітливості. Саме тому, щоб не гадати, яким же недугою хворий чоловік, на тілі якого потемніло срібло, слід звернутися до терапевта і здати всі необхідні аналізи. Однак слід пам'ятати про те, що хімічний склад поту у всіх людей різний. І передбачити, в яку реакцію з сріблом він вступить дуже складно. Через таку особливості, на деяких людях срібні прикраси темніють, на інших - цього не відбувається ніколи. Нічого надприродного в подібних проявах немає. Проте, як відомо, у кожного правила, є виняток.

Чорніє срібний хрестик: забобони

Люди, які вірять у світлі і темні сили, мають свою думку на рахунок цього явища. Вони вважають, що почорнілий хрестик сигналізує про псування. Щоб позбутися цього і зняти «дурний пристріт» потрібно здійснити наступний обряд. Необхідно в один день поставити по три свічки в трьох різних церквах. Замовити сорокоуст. Після чого змінити натільний хрестик.


» » Чому чорніє хрестик?