Де поховати людину?

Фото - Де поховати людину?

Коли помирає людина, її близькі змушені вирішувати велику кількість питань, що стосуються організації похорону, в тому числі і вибір місця поховання померлого. Про те, де поховати людину і які документи треба для цього підготувати, і піде мова далі.
Де поховати: вибір місця і способу поховання

Вибір місця для похорону безпосередньо залежить від способу поховання, який вибирається згідно з волею покійного або за бажанням його родичів. Це може бути традиційне поховання або кремація. Кожен з цих способів має свої особливості при виборі місця поховання.

Традиційне поховання на кладовищі

На вибір того, де поховати людину, впливають такі фактори, як віддаленість цвинтаря і наявність вільних місць на ньому. Поховання в споріднену могилу на закритому кладовищі дозволяється тільки в тому випадку, якщо в огорожі є достатньо вільного місця для цього, або після закінчення 15-ти років після останнього поховання. Для того щоб оформити нове місце на кладовищі або підготувати родинне поховання, в адміністрації кладовища необхідно надати наступні документи:

  • свідоцтво та висновок про смерть;
  • паспорт людини, відповідальної за організацію похорону;
  • квитанція від оплати ритуальних послуг;
  • договір про отримання місця на кладовищі.

Купити місце на кладовищі в даний час не представляється можливим. Це не є законним, оскільки місця на кладовищі здаються в оренду, яка триває до тих пір, поки за могилою здійснюється догляд. Продаж місць на цвинтарі - явне шахрайство. Купити можна ряд послуг пов'язаних з похованням, але ніяк не місце.

Поховання в колумбарії


Поховати людину після кремації тіла можна, отримавши місце в спеціально відведеній ніші колумбарію, на новій ділянці землі, або вчинивши поховання урни з прахом в споріднену могилу (в цьому випадку не треба вичікувати санітарний термін довжиною в 15 років). Природно, що на все це також потрібно дозвіл адміністрації кладовища. Крім того, не забороняється розвіювання праху покійного.

Де ховають укладених

Якщо ув'язнений помер у місці позбавлення волі, то його тіло видається родичам, саме вони в цьому випадку вирішують, де поховати людину. Якщо ж родичів у покійного немає, то його ховають на будь-якому цвинтарі з дозволу місцевої адміністрації. Якщо родичі знайдуться вже після похорону ув'язненого, то вони, якщо побажають, можуть отримати дозвіл на перепоховання тіла в інше місце. Поховання в'язнів здійснюється за всіма правилами: з реєстрацією місця, встановленням таблички і ім'ям і датами народження і смерті, щоб у разі необхідності полегшити близьким пошук могили.

Про те, як знайти місце поховання людини, можна прочитати в статті на нашому сайті Як дізнатися, де похований чоловік.

Похорон людини - завжди важке випробування для його рідних і близьких. Знання того, як і де поховати людину, допоможуть гідно проводити його в останню путь. Докладніше про те, які дії слід зробити у разі смерті близького читайте у статті на нашому сайті Що робити якщо людина померла.


» » Де поховати людину?