Як дізнатися, де знаходиться посилка?

Фото - Як дізнатися, де знаходиться посилка?

Які б нові способи відправки вантажів між містами і навіть країнами не з'являлися, багато громадян продовжують користуватися звичайною російської поштою. Це набагато дешевше, ніж послуги компаній-перевізників, а процедура переправлення вантажу більш ніж проста. Але що робити, якщо вантаж затримується? Звичайно ж, вам потрібно дізнатися, де знаходиться ваша посилка, на якій стадії її перевезення. Якщо вам не підказали у відділенні пошти, як дізнатися де знаходиться посилка, тоді прочитайте текст нижче.

Для початку вам необхідно зайти на сайт Російської пошти. В інтернеті є безліч сервісів, які пропонують відстежити ваш вантаж, але краще скористатися саме офіційним сайтом. Отже, вам потрібно меню з відстеження вантажу, яке знаходиться за прямим посиланням.

Свій вантаж можна знайти за допомогою поштового ідентифікатора, який є унікальним і присвоюється посилці в поштовому відділенні. Цей ідентифікатор складається з 14 символів. Внутрішньоросійські перевезення визначаються тільки цифрами, а якщо посилка відправляється між країнами, то код складається з цифр і букв.

Код знаходиться на чеку, і його потрібно ввести в віконце в самому низу вікна, що відкрилося за посиланням вище. Крім ідентифікатора, там необхідно ввести код перевірки, щоб довести, що ви не робот. Потім натискаєте «знайти» і отримуєте всю інформацію про свою посилці.


» » Як дізнатися, де знаходиться посилка?