Що таке сто?

Фото - Що таке СТО?

Будь абревіатура може приховувати за собою десятки різних розшифровок, що не дозволяє використовувати її у відірваному від контексту вигляді. Так, якщо розглянути абревіатуру СТО, більшість жителів нашої країни побачать за нею фразу «Станція технічного обслуговування», але далеко не всі знають про існування абсолютно інших трактувань.

Що таке СТО та як дана абревіатура розшифровується?

Для того, щоб правильно зрозуміти значення різних скорочень, найкраще звернути увагу на смислове навантаження тексту, в який вони вписані. Таким чином, можна визначити, що при наявності безлічі фраз автомобільної тематики в тексті піде розмова саме про Станції технічного обслуговування.

Розшифровка абревіатури СТО:

  • У фізиці СТО - це Спеціальна теорія відносності. Вона описує різні закони механіки, рухи, а також визначає просторово-тимчасове взаємодія об'єктів при швидкостях, які практично дорівнюють швидкості світла. По відношенню до неї класична механіка Ньютона виступає як наближення низьких швидкостей.
  • У політиці СТО - це Рада Праці та Оборони - орган влади, який був створений в Радянській Росії з Ради робочої і селянської оборони.
  • Серед автомобілістів СТО - це Станції технічного обслуговування. Дані організації надають послуги з ремонту, а також сервісному обслуговуванню автотранспорту.

Якщо вам цікаво дізнатися про значення інших абревіатур, тоді відвідайте розділ Визначення.


» » Що таке сто?