Що таке квн?

Фото - Що таке КВН?

КВН - це улюблена телевізійна гра не тільки старшого покоління, а й сучасної молоді. Незважаючи на своє довголіття, вона не втрачає популярності, так як все більше молоді пробують свої сили в гумористичному жанрі, а зокрема і в КВН-е.

Що ж таке КВН? В абревіатурі приховано назва - Клуб Веселих та Кмітливих. Це гумористична гра, в якій команди змагаються в різних конкурсах.
Історія КВН

З'явилася гра ще в 60-тих роках минулого століття. У команди набирали студентів, учнів, піонерів, які у своїх жартах розкривали стан справ в країні. У зв'язку з цим передачу навіть закривали, але потім знову відродили. І це відродження виявилося ще яскравіше, адже КВН став однією з найпопулярніших передач в Росії і країнах СНД.

Строгих правил в цій грі трохи - змагання має відбуватися між командами (не менше двох учасників у команді), у кожній з яких є капітан, і гра повинна бути поділена на конкурси, які можуть варіюватися у різних іграх. Як правило, команда має свій костюм, що робить їх впізнаваними.

Кожна гра має певну тематику, в якій і повинні народжуватися жарти. Крім загальної теми гри, тематичне назва дається також кожному конкурсу окремо.

Найпопулярніші КВН-івських конкурси

  • Привітання (на початку гри команди представляють себе. В основному текстові жарти та мініатюри)
  • Музичний конкурс (виступ має будуватися на виконанні пісень, танців чи грі на інструментах)
  • Домашнє завдання (сценки, мініатюри, текстові жарти. Може бути "Музичним домашнім завданням". Найчастіше - мало не ціла театральна історія в жартах, поставлена командою)
  • Розминка (за 30 секунди команди по черзі повинні дати смішний відповідь на питання, яке задають команди-суперники, глядачі з залу, члени журі або ведучий)
  • Капітанський конкурс (змагаються капітани команд)
  • СТЕМ (відрізняється від домашнього завдання тим, що на сцені має бути не більше 3-х чоловік)

Існує також багато інших конкурсів.

Відомі КВН-щики

Багато хто з учасників КВН-а стали популярними акторами та провідними: Г. Хазанов, Л. Якубович, В. Пельш, П. Воля, М. Галустян, В. Зеленський, С. Пермякова, А. Ревва, Т. Родрігез, Г. Харламов, С. Слєпаков і багато інших.

Тепер ви знаєте, що таке КВН- дивіться і смійтеся!


» » Що таке квн?