Як представити команду?

Фото - Як представити команду?

Зараз, особливо серед молоді, досить часто проводяться різні конкурси, в яких беруть участь командами. Актуальність командних ігор та конкурсів полягає в тому, що там учасники можуть реалізувати себе, показати свої таланти та вміння, а також подарувати гарний настрій глядачам. Особливо популярні ігри в КВН. Іноді команди набираються і формують себе самі, іноді команду групує керівник. Але в обох випадках команда повинна стати одним цілим для хорошої гри і великих шансів на перемогу. Запорукою успішного конкурсу є його хороша організація.
Як оригінально представляти свою команду

Природно, насамперед учасники повинні задуматися над назвою своєї команди і над тим, як представити команду на конкурсі оригінально і цікаво, презентувати себе в найкращому світлі. Над тим, як представити команду, потрібно гарненько попрацювати, так як, перш за все, це, іншими словами, створення іміджу для подальшої гри.

Після зборів команди однодумців задумайтеся про те, як же краще вам буде виступити. Дуже добре, якщо кожен гравець придумає собі якесь своє амплуа. Наприклад, хтось може бути інтелігентним, хтось - «викидайлом», хтось - секс-бомбою. Продумайте фрази, які можна буде говорити протягом всієї гри, і поведінка людини, яку він повинен буде дотримуватися.

Краще, якщо команда буде не дуже великою, щоб не плутатися на сцені. І звичайно ж, вам потрібен буде свій звукорежисер, тому що музика - невід'ємна частина красивого виступу. Ця людина повинна заздалегідь нарізати відповідні мелодії і для зручності встановити їх у хронологічному порядку Обов'язково гарненько подумайте над назвою команди. Як кажуть, «як човен назвеш, так вона і попливе». Назва повинна бути більш-менш коротким, хоча б побічно торкатися самого заходу, відповідати йому. Воно має бути цікавим, оригінальним, можливо, навіть інтригуючим. А перш ніж представити команду КВН, придумайте їй назву з гумористичної родзинкою.

Коли ви вийдете на сцену представляти свою команду, постарайтеся вести себе спокійно, впевнено, з доброзичливою посмішкою на обличчях, що викличе до вас довіру глядачів. Назвіться, продемонструйте заздалегідь придуманий девіз і розкажіть про учасників. Використовуйте музику, щоб ваше уявлення було насиченим.


» » Як представити команду?