Що таке глобальна мережа?

Фото - Що таке глобальна мережа?

Практично кожен сьогодні знайомий з інтернетом не з чуток. Інтернет в сучасному світі відіграє важливу роль і просто необхідний людству. На питання про те, що таке глобальна мережа, чимало людей знають відповідь. За своєю суттю, глобальна мережа - це об'єднання великої кількості комп'ютерів, які можуть працювати на відстані.

На даний момент існують правила, за якими комп'ютери можуть зв'язуватися один з одним. Все це робити вони можуть виключно за допомогою всесвітньої павутини. Отже, що таке глобальна мережа-інтернет? Інтернет передбачає однаковий для всіх комп'ютерів спосіб підключення до глобальної мережі, єдине кодування при передачі даних та єдину систему ідентифікації даних.

Для чого створена система

Ця система створена, в першу чергу для того, щоб люди з різних кінців землі мали постійну можливість зв'язуватися один з одним, і щоб при цьому якісь перебої в системі не були фатальними. Щоб зрозуміти, що таке глобальна комп'ютерна мережа, достатньо уявити павутину. У середині павутини плетіння, як відомо, більш щільне - це так звані хост-комп'ютери, які постійно приймають і відправляють дані, які до них приходять з різних кінців павутини. Так як хост-комп'ютерів величезна кількість, то ні віруси, ні хакерські атаки, ні перебої з електрикою, ніколи не зможуть «покласти» таку глобальну мережу.

Якщо якийсь хост-комп'ютер раптом перестає працювати, то всі дані автоматично перенаправляються на інший хост, завдяки чому всі дані залишаються в безпеці. У сучасній глобальній мережі працює величезна кількість хост-комп'ютерів, а кількість при з'єднаних до них звичайних комп'ютерів користувачів ще більше, хоча, напевно, жоден проста людина, виходячи в інтернет, навіть не уявляє, частиною якої глобальної системи він стає.


» » Що таке глобальна мережа?