Що таке анімація?

Фото - Що таке анімація?
Дивіться відео

Що таке анімація?

Рух - це життя, а може бути, ще й мистецтво. І це все про анімацію. Поговоримо докладніше про те, що таке анімація і де її можна зустріти.

Невипадково мова зайшла про анімацію як про з'єднання руху і життя. Адже це слово латинського походження, буквально означає «пожвавлення, натхнення», прийшло до нас з медичної сфери по відношенню до моменту одушевления плода.

Що таке анімація: значення слова

Поступово слово перекочувало і в інші сфери, в яких використовувалося вже більше в переносних значеннях. Наділяючи неживі об'єкти (наприклад, картинки) ознаками живого (найчастіше це рух), людина змогла розширити можливості вживання анімації. І тепер ми маємо наступні значення даного слова:

  • Спосіб створення серії знімків, малюнків, кольорових плям, ляльок або силуетів у окремих фазах руху, за допомогою якого під час показу їх на екрані виникає враження руху істоти чи предмета.
    Фото - гифкаВарто сказати, що рух тут більше ілюзорно, ніж реально, так як все-таки залежить від частоти зміни картинок і їх граничної деталізації і промальовування;
  • Процес додання здатності рухатися і / або видимості життя об'єктах та мертвим тілам в художніх творах, іграх та ін .;
  • Західна назва мультіплікаціі- вид кіномистецтва та його твір- відповідна технологія;
  • Захід в масових місцях скупчення людей, що передбачає особисту участь відпочиваючих у ньому;
  • Послідовний показ заздалегідь підготовлених графічних матеріалів, а також комп'ютерна імітація руху за допомогою зміни форми об'єктів або показу послідовних зображень з фазами руху. Найчастіше таке значення застосовне для сфери комп'ютерних технологій.

Також вам може бути корисна стаття - Як зробити свою анімацію.


» » Що таке анімація?