Який найбільший в світі місто?

Фото - Який найбільший в світі місто?

Всі ми з дитинства, як сказав один відомий письменник. Хто з нас у дитинстві не задавав питання своїм батькам про те, хто більше: слон чи жираф, або, який найбільший у світі місто. Тепер ми виросли, і вже наші діти запитують у нас ті ж питання, що й ми.

Але все міняється, міста теж ростуть по площі, по чисельності. Пропоную вам список найбільших міст.
Найбільші міста світу

Про те, який найбільше місто світу, можна дізнатися, якщо взяти дані самого відомого сайту Вікіпедія.

  • Найбільшим містом за чисельністю населення без передмість, буде місто - Шанхай (КНР). У ньому проживають приблизно (за деякими сайтам різні дані) від 18 до 24 млн. Чоловік. Площа цього міста складає 1928 кв. км.
  • За ним слідує Сан-Паулу (Бразилія, площа 1523 кв.км) і Стамбул (Туреччина, площа 1831кв.км.), А також Карачі (Пакистан), на території цих країн проживають приблизно понад 13 млн. Чоловік.
  • Потім Токіо (Японія) - має площу в 2187 кв. км., на цій території проживає до 13 млн. чоловік.
  • Слідом не відстає Мумбай (Бомбей, Індія) з населенням до 12 млн. Осіб (без урахування передмість, а якщо врахувати, то тоді він є найбільшим містом, понад 30 млн. Чоловік, у світі за чисельністю), і Делі понад 11 млн . чоловік.
  • Москва в списку «Вікіпедія» знаходиться на восьмому місці з чисельністю понад 11 млн. Чоловік. На дев'ятому місці Сеул понад 10 млн. Чоловік, а на десятому місці - Пекін, на території в 1368,32 кв. км, проживають приблизно від 10 млн. чоловік.

Виявилося, встановити найбільше місто в світі не так і просто.

По-перше, встановити за якими параметрами, за площею або по чисельності. При перегляді списків міст у різних джерелах, з'ясувалося, що, якщо брати місто за чисельністю, то не обов'язково, що за площею він буде найбільшим.

По-друге, чисельність проживаючих у різних містах за переписом, не є точною, тому що не завжди враховується число емігрантів проживають нелегально.

Отже, питання залишається відкритим.


» » Який найбільший в світі місто?