Що таке спідниця?

Фото - Що таке спідниця?

Різні предмети одягу створювалися для різних частин тіла і пройшли певну еволюцію. Наприклад, що таке спідниця? Виявляється, спідницею називається не тільки окрема річ, яка покликана прикрити і прикрасити нижню частину тіла. Спідницею зветься і нижня частина сукні, яка невіддільна від ліфа.

Спідниці бувають різноманітними - вишуканими, строгими, що летять і практично непомітними. Їх можна носити щодня, а можна розглядати виключно як ошатну річ. Все залежить від тканини і декору.

Що таке спідниця-годе? Ця форма дуже актуальна останнім часом. Верхня частина спідниці має облягати стегна, а внизу біля Подолу вона расклешенная. Важлива деталь - спідниця-годе розширюється або за допомогою крою клинів, або за допомогою втачних деталей. Кілька десятиліть тому така модель створювалася тільки середньої довжини нижче колін. Сьогодні ж спідниця-годе буває і короткою, що додало їй популярності у більш юних панянок.

Що таке спідниця-олівець, знає більшість сучасних модниць. Ця спідниця вузька, вона облягає стегна зверху, як і спідниця-годе, звужується до низу. Спідниця-олівець зручна, і її легко скомбінувати з будь-яким верхом. Крім того, така модель підходить як строгим начальниця зрілого віку, так і юним дівчатам.

Є ще спідниця-сонце, спідниця в підлогу і цілий список форм і фасонів. Кожна модель має своїх прихильниць і підходить під певний одяг. Вибирайте спідницю за смаком і прагнете купити таку, щоб вона добре виглядала на вашій фігурі.


» » Що таке спідниця?