Що зробити зі старих джинсів?

Фото - Що зробити зі старих джинсів?

Старі речі нерідко отримують друге життя. Комусь шкода викинути, у когось немає можливості купити нове, а хтось просто не в силах упустити шанс і не проявити свою творчу натуру в переробці який-небудь дрібниці. Власне не важливо, чи до кого з цих груп осіб Ви ставитеся, стаття для всіх, хто вирішує, що зробити зі старих джинсів, як вдихнути в них нове життя і насолоджуватися унікальною річчю.
Нове життя старих джинсів

Отже, у Вас є старі джинси. Що можна зробити з ними, як перетворити в нову річ? Для початку вирішіть, на що Ви готові піти.

 • Чи готові Ви до того, що джинси будуть розрізані, або Ви тільки хотіли б трохи оновити річ?
 • Чи є у Вас заміна цих джинсів на випадок, якщо щось не вийде (адже все просто буває тільки на словах)?
 • Якими можливостями Ви володієте в плані переробки: наявність швейної машинки, додаткових тканин- різні прикраси (бісер, паєтки, аплікації тощо.) - Досить широкі швейні навички або Ви початківець експериментатор-любитель.

Залежно від відповідей на ці питання (відповідаєте Ви самі собі) буде залежати, що зробити зі старими джинсами, наскільки Ви готові їх відновити і наскільки Ви здатні до цього.

Але не турбуйтеся, якщо, наприклад, Ви не професійна швачка, так як зробити старі джинси модними можна і без цих навичок, головне бажання (і фантазія, звичайно).

Ну тепер безпосередньо до справи.

Нові ідеї для старих джинсів


Фото - Що зробити зі старих джинсів?

 • Саме, мабуть, просте. Можна зі старих джинс зробити шорти. І досвіду особливого не треба, і вийде абсолютно нова річ. Це на випадок, наприклад, якщо затерся низ або порвані коліна, а може просто набридли джинси. Довжину шорт можете варіювати самі: трохи вище коліна або міні, а може до середини стегна. Не забувайте про особливості своєї фігури. Роблячи шорти зі старих джинс, можна створювати і їх настрій. Відріже без обробки краю і отримаєте веселу бахрому. А може зробите манжету, підігнувши джинси, щоб отримати більш суворий варіант (якщо джинси чорні, а шорти до середини стегна, то цілком вийде робочий літній офісний варіант (з блузкою і, наприклад, галстучком)).
 • Ще один варіант глобальної переробки - зробити з джинс спідницю. Також відрізаєте потрібну довжину (а може Ви і зовсім вирішите не різати), потім поріте джинси по внутрішньому шву (між ніг) і зшиваєте спереду і ззаду. Можна зробити вставку з іншої тканини (вибирайте грубі, той же джинс, тому Тонкий не будуть тримати форму), а можна просто зшити отримані деталі, в цьому є своя оригінальність.
 • Згадайте минуле і зробіть оригінальні кльоші. Розпоріть джинси по боковому шву до коліна і вставте клин з грубої тканини. Ширину клина варіюйте залежно від того, якої ширини кльош Ви бажаєте отримати.
 • Можна просто перефарбувати джинси спеціальною фарбою (для джинс, продається в швейних магазинах). Зелений, малиновий, більш яскравий синій або чорний. Можна зробити оригінальних окрас, зав'язавши, наприклад, джинси вузлом. скрутіть в джгут штанини або зав'яжіть з них вузли і опускайте у фарбу: вийдуть оригінальні розводи, стріли, зірки і т.п. варіанти "мятості". Кажуть, можна таким способом пофарбувати джинси білизною.

Що ще можна зробити зі старих джинсів?

Фото - Що зробити зі старих джинсів?

 • Пришийте по боковому шву оригінальну тасьму, відсічі задні кишені (залишаться більш темні сліди у формі кишень).
 • Зробіть вишивку, якщо умеете- вставте в бічний шов блискавку (можна навіть таку, щоб вона виділялася, відмінно виглядають залізні блискучі). Вставляючи блискавку, можна зробити джинси донизу вужчими (захопіть більше тканини, пришиваючи блискавку).
 • Можна зробити шнурівку по задній стороні джинс по лінії ікри (не вище рівня коліна). Пришийте на обраному відстані гачечки (як на бюстгальтерах) і Протягніть шнурок або стрічку як в корсеті і затягніть.
 • Деякі класичні варіанти джинс (на талії) дозволяють відпороти пояс (там, де шлевки для ременя). Теж щось нове.
 • Не сказати, що це модно, але зі старими джинсами зробити можна. Зробіть розрізи на передній і / або задній стороні, "розпатрати" краю (зробіть бахрому). Свого роду оновлення.
 • Зараз стало популярним фото на футболках, келихах і інших речах. Скористайтеся послугою (надаються в деяких фото-магазинах). Зробіть на старих джинсах чорно-біле зображення Ейфелевої вежі або портрет улюбленого актора. А може це буде цілий кольоровий пейзаж або навіть фото (тільки вибирайте місце правильно, напевно коханій людині буде не дуже приємно "красуватися на Вашій попі").

Загалом, будьте сміливіше, експериментуйте, фантазуйте і творіть унікальні речі.


» » Що зробити зі старих джинсів?