Що одягнути з брюками?

Фото - Що одягнути з брюками?

Штани займають одне з центральних місць нашого гардероба і не тільки через те, що вони гарно виглядають на будь-якій фігурі, але ще і є дуже зручним предметом гардероба. Поєднуючи брюки з різним верхом можна отримати як красивий повсякденний наряд, так і туалет на вихід. Брюки можуть бути абсолютно різних видів - класичні, завужені, розкльошені, з завищеною талією, а також різних кольорів. А що можна одягнути з брюками?

Думаю, що кожна дівчина знає про те, що щоб річ виглядала у виграшному світлі, її потрібно правильно поєднувати з іншими предметами гардеробу. Наприклад, підібравши правильний верх до штанів, ви зможете красиво і елегантно виглядати. Штани добре поєднуються з блузками, водолазками, топами, а ось майки та футболки можуть зіпсувати весь вид, хоча багато чого залежить і від виду самих штанів.
Для початку підбираємо штани


Думаючи над питанням, а що одягнути з брюками, також варто задуматися і про самих штанях, вони повинні бути правильно підібраними. Їх правильність полягає в кольорі, формі крою, довжині і навіть кольорі. Пам'ятайте, що вони повинні підкреслювати ваші достоїнства, а не недоліки. Подовжена довжина брюк допоможе низьким дівчатам здатися вище. Завищена талія допоможе приховати деякі недоліки фігури. Розкльошені брюки допоможуть заховати ваші ноги, приховавши їх зайву худорлявість, повноту або кривизну.

Що краще носити з брюками

  • Так що одягнути з чорними брюками - чорні брюки, це класика, вони поєднуються практично з усім. Під них підійде блузка будь-якого кольору, буде добре виглядати з жакетом, піджаком, тунікою. Зверніть увагу на гармонійне поєднання верху і низу вашого комплекту, вони повинні поєднуватися і доповнювати один одного. Наприклад, не варто використовувати сильно складні блузки під розкльошені брюки або штани з кишенями. Якщо ж це прості брюки прямого крою, то більш веселий верх вчинене не завадить.
  • З чим одягнути сірі брюки - сірі штани будуть вигідніше виглядати в більш теплу пору року. Їх найкраще поєднувати з більш світлим верхом, не варто навантажувати їх чимось теплим, громіздким. Сірий колір також є класичним варіантом, але більш елегантним і благородним. Штани такого кольору можуть дозволити собі практично всі жінки, адже саме даний колір може допомогти підкреслити всі достоїнства, а також приховати недоліки у фігурі. З сірими брюками добре виглядають піджаки, а також чорні жакети, більш вигідно будуть виглядати білий або світлий верх. Сірі штани добре підходять для ділового, а також повсякденного стилю одягу.
  • З чим одягнути сині брюки - сині штани можуть собі дозволити одягнути не всі дівчата, але все ж такі знаходяться. Пам'ятайте, що вже якщо ви вирішили виділитися і виглядати яскраво, то постарайтеся одягтися так, щоб викликати приємне здивування, а не насмішку з боку. Різного кольору штани найчастіше зшиті з тонкої тканини, тому добре підходять для літньої погоди. Саме тому їх можна поєднувати з чимось не дуже теплим, наприклад, елегантними футболками. Але образ може бути і діловим, якщо ви доповніть штани піджаком, красивим жилетом, наприклад. Але будьте дуже обережні при виборі кольору верху, постарайтеся не перестаратися, вибравши верх синього відтінку. Краще всього використовувати світлі тони.

Вибравши брюки, варто так само подумати і над тим, а що одягнути під штани. Не варто забувати про те, що правильно підібране взуття теж багато що значить у створеному вами образі. Пам'ятайте, що шпилька або будь-який інший каблук завжди зможуть подати ваш стиль у виграшному світлі.


» » Що одягнути з брюками?