Що одягнути влітку?

Фото - Що одягнути влітку?

Літо - сезон відпусток, а значить нас чекають попереду нові знайомства та нові враження. Зрозуміло, хочеться одягтися так, щоб було і красиво, і легко і зручно одночасно. На щастя, сучасна індустрія моди пропонує величезний вибір різного одягу для будь сезону. Отже, що можна одягнути влітку? Почнемо з тканин, які підходять для літнього сезону.
Літні тканини

Це насамперед такі тканини, які зроблені з натуральних волокон. Чому ж це так важливо? Справа в тому, що натуральні тканини прекрасно пропускають повітря, забезпечуючи тілу таку необхідну в цей сезон вентиляцію. З натуральних тканин найбільш підходять льон і шовк. Також дуже гарні бавовняні речі, однак найкраще носити все ж лляний одяг.

Сьогодні в магазині величезний вибір чоловічих, жіночих і дитячих виробів з льону. Це блузки, сорочки, брюки і навіть шкарпетки. Для чоловіків продаються модні лляні костюми, для жінок - сукні та сарафани.

Не рекомендується в літній час носити одяг з синтетики або інших ненатуральних матеріалів - в більшості своїй вони дуже погано пропускають повітря і прилипають до тіла, створюючи вкрай некомфортні відчуття. Якщо у Вас немає лляних, шовкових або бавовняних виробів, можна навіть носити речі з легкої вовни, але ні в якому разі не синтетичні. Рекомендується також подивитися в інтернеті фото, що одягнути влітку - напевно Ви знайдете безліч цікавих варіантів.


Що одягнути влітку жінці

Чим керуватися жінці при виборі літнього одягу? Давайте прислухаємося до тих людей, які в одязі розуміють краще за інших - до модельєрів. Модельєри радять при виборі одягу звертати свою увагу насамперед на стиль. Ті чи інші речі повинні підкреслювати Ваші достоїнства. Тому не треба на роботу одягатися так, ніби Ви прийшли туди тільки орати і нічого більше. В іншому випадку до Вас так і будуть ставитися. Можна одягати і яскраві речі, що підкреслюють Вашу жіночність. З вибором одягу для відпустки і ходіння влітку по місту все набагато простіше, але, тим не менше, не можна забувати про сполучуваність речей за фасоном і за кольором.

Що одягнути чоловікові влітку

Більшість чоловіків зовсім не замислюються про стиль в одязі, і роблять це абсолютно марно. Адже добре підібраний одяг деколи скаже про людину більше, ніж його дотепність або рельєфні м'язи. Принаймні, по першому враженню. Тому недооцінювати настільки потужний інструмент впливу на навколишній світ чоловікам не варто. В якості літнього одягу краще всього вибирати речі з натуральних матеріалів - льону та шовку. Підійдуть і бавовняні вироби. Якщо Ви хочете справити враження на жіночу половину людства, підбирайте одяг, виходячи не тільки з фасону, але і кольори. Відмінний костюм синього кольору може абсолютно зіпсувати салатова сорочка, а помаранчеві шорти будуть виглядати жахливо з рожевою або зеленої футболкою.

Що одягати новонародженому влітку

Перш за все, потрібно вибирати правильний час для прогулянки з дитиною. Краще, якщо це буде ранок (до 10:00) або вечір (після 20 годин) - в цей час сонце пече не дуже сильно. Для того, щоб одягнути новонародженого, варто використовувати тільки натуральні тканини. Це рекомендується всім, але для малюків це строго обов'язково. Краще всього, якщо це будуть вироби з тонкої бавовни. Бавовняна сорочечка або штанці ідеальні для спекотної погоди. Якщо на вулиці вітряно, одягніть на Вашого малюка тонкий бавовняний чепчик.


» » Що одягнути влітку?