Який колір підходить до синього?

Фото - Який колір підходить до синього?

"Синій - це колір, що зберігає властивості характеру в різноманітності своїх відтінків, в цьому і є відмінність його від інших кольорів", - приблизно так сказав свого часу про це кольорі Рауль Дюфі.

Будь-який колір має свою нішу. Ми спостерігаємо велику гаму кольорів щодня, щогодини, щохвилини і майже не думаємо, з якої причини було дозволено саме це поєднання тих чи інших відтінків. Незважаючи на це, знаходиться колір, який є для вас більш авторитетним. І його поєднання з іншими дає розуміння того, що таке елегантність і смак. Часом дуже непросто провести їх підбір і комбінацію. Дуже небагато, що мають дар художнього смаку, підбирають певні кольори, користуючись своєю інтуїцією. Іншим людям потрібно вивчити деякі правила. Отже, розглянемо, що підходить до синього.

Синій колір підноситься над пристрастю. Мало хто може похвалитися цим кольором у себе в гардеробі. Ви запитаєте про те, який колір підходить до синього. Ліловий визнається самим вдалим і приємним. Вважається, що цей колір світлого і темного тону добре підходить більшості людей.
Поєднання синього кольору

У синього кольору є світлий і темний тон. Зі світлим тоном поєднується білий, жовтий, оранжевий кольори. З темним поєднується світло-синій, сірий, червоний, джинсово-блакитний, димчастий, сливово-синій, ліловий. Щоб кольори гармонійно підходили один одному, потрібно використовувати або споріднений, або контрастний колір. Все інше буде вважатися негармонійним.

Родинні і контрастні кольори синього

Отже, який колір підходить до синього із споріднених і контрастних йому? До споріднених відноситься та категорія кольору, в якій кольори відрізняються відтінками. Наприклад, блакитний, синій, темно-синій. До контрастним підходять зовсім протилежні кольори. Для синього це будуть оранжевий, жовтий, червоний.

Якості синього кольору

У синьому кольорі поєднуються збудження і спокій. Цей колір зменшує артеріальний тиск, скорочує частоту пульсу, додає сили. Цей колір символізує владу і авторитет. На синій колір приємно дивитися. Він дарує людям такі почуття, як довіра і захищеність, і не виглядає похмурим або страшним. Найчастіше синім кольором користуються представники влади. Тим не менш, маючи позитивну асоціацію, синій колір може навіювати тугу і тяжкість, якщо ним зловживати.

Нехай ця інформація буде вам до роздумів, в будь-якому випадку, як кажуть, про смаки не сперечаються. І як би ви не змішували кольори, найголовніше, щоб все було "смачно". Удачі!


» » Який колір підходить до синього?