Як отримати чорний?

Фото - Як отримати чорний?

Виділяють три основні кольори, змішуючи які, можна отримати величезну кількість інших кольорів і відтінків. Це - пурпурний (червоний), жовтий і блакитний (синій). Таким чином, при змішуванні основних кольорів жовтого і блакитного, виходить всім відомий зелений колір. Це досить просто. Складніше домогтися чорного кольору. Так як отримати чорний?

Чорний колір, як втім, і білий, називають відсутністю кольору як такого. Якщо Вам потрібен чорний, то його можна отримати шляхом змішування всіх трьох основних кольорів - пурпурного, блакитного і жовтого. Ще один спосіб - змішати зелений і червоний кольори. Однак у цьому випадку колір не буде на 100% чорним. Тим не менш, він вийде досить темним і якщо пильно НЕ вдивлятися, то буде здаватися чорним. Не знаєте, як отримати чорний колір, маючи різні кольори (коричневий, синій, жовтий, зелений, фіолетовий і т.д.)? Ви можете добитися його просто змішавши всі наявні кольори потроху. 

Відтінком чорного кольору називають сірий. Його можна отримати шляхом додавання білої фарби в чорну, або розбавлення чорного кольору водою. Таким способом художники утворюють до декількох десятків відтінків чорного кольору! При чому це не тільки сірі кольори, але і чорно-зелені, чорно-червоні та багато інших.


» » Як отримати чорний?