Як зашнурувати кросівки?

Фото - Як зашнурувати кросівки?
Дивіться відео

Як зашнурувати кросівки?

Варіюючи кольору шнурків і техніки шнурування, ви кожного разу зможете створювати новий цікавий стилістичний образ. Ми покажемо як більш прості, так і більш складні способи шнурівок.

Прості варіанти шнурівок

Якщо ви замислюєтеся про те, як правильно зашнурувати кросівки, то ми вам відповімо: «Та як душі вашої завгодно!». Адже на відміну від черевиків або туфель, кросівки надають повну свободу для вашої фантазії в плані вибору варіантів шнурівки.

Єдине, на що варто звертати увагу, - це ширина і товщина, довжина самих шнурків, які повинні безперешкодно протягується в отвори для шнурівки і при цьому ще й органічно виглядати з вашою моделлю кросівок.

Швидка шнурівка

Фото - кросівкиШнурівка швидка (можна зашнурувати кросівки однією рукою).

Просмикніть шнурок в дві нижніх дірочки. Один його кінець залиште недоторканим - він не братиме участі в шнурівці. Інший же кінець проведіть під залишилися вільним кінцем (щоб його зафіксувати) і виведіть назовні через отвір на протилежній стороні.

Потім по верху переведіть шнурок на «рідну» сторону, знову просмикніть вниз і далі - на протилежну сторону. Робіть так до тих пір, поки не закінчиться шнурок.

У завершенні просто зафіксуйте кінець шнурівки вузликом.

Проста перехресна шнурівка на два кольори

Наприклад, буде прикольно зашнурувати кросівки шнурками в колір вашого прапора або прапора збірної з футболу.

Фото - кросівкиПросмикніть шнурок одного кольору в дві нижні дірочки, а шнурок іншого кольору - у дві наступні за ними дірочки.


Тепер починайте перехресно шнурувати так, щоб кожен колір проходив в дірочки через одну - в ці отвори якраз будуть шнуруватися кінці другого шнурка.

У самому кінці можете поекспериментувати з варіантами зав'язування вузлів.

Шнурівка рідкісними хрестиками

Просмикуєте шнурок в два нижніх отвори. Кожен кінчик виводите за його ж стороні в наступну дірочку. Нагорі перехрещуються, проводите всередину і потім назовні, не схрещуючи кінці зсередини. І так до кінця. У підсумку на 7 пар дірок у вас виходить тільки 3 хреста.

Складні варіанти шнурівок

Шнурівка з вузликами

Фото - кросівкиЦей метод особливо гарний тоді, коли вам потрібно зашнурувати кросівки якомога надійніше. Також подібна схема підійде для шнурування лижних черевиків, роликів, ковзанів, тобто коли потрібна максимально міцна фіксація ноги. За своїм принципом вона являє собою класичну перехресну шнурівку з додатковим елементом - вузлом, в місці схрещування решт шнурка.

Отже, вставте шнурок зсередини в нижню пару отворів, протягнувши кінці назовні.

Тепер схрестіть їх нагорі, зв'язавши одинарним вузлом. Кінці проведіть знизу вгору через дірочки.

Знову зробіть вузол і знову проведіть кінці шнурка через низ в дірочки і виведіть назовні. Продовжуйте так до завершення шнурівки.

Шнурівка для футбега (також для вузьких кросівок, черевиків)

Фото - кросівкиЦя схема для взуття на 8 пар дірок.

Просмикніть шнурок зсередини назовні в третій знизу ряд дірочок. Кожен кінчик просмикніть по верху в наступну нижню дірочку (сторону не міняйте). Тепер виведіть кінці назовні через самі нижні дірочки і далі просмикніть їх в 5-е (якщо рахувати знизу) дірочки, не змінюючи сторону.

Тепер кожен кінець переведіть на паралельну сторону і Протягніть зсередини назовні в 4-у знизу дірочку. Не змінюючи боку, просмикніть кінці всередину через 6-е знизу отвори.

Далі виконайте звичайну перехресну шнурівку. В результаті у вас вийде шнурівка, максимально послабляє частину шкарпетки кросівка і надійно фіксує його верх.

Також вам можуть бути корисні такі статті:


» » Як зашнурувати кросівки?