Як пофарбувати волосся в рудий?

Фото - Як пофарбувати волосся в рудий?

Рудий колір волосся завжди вважався найбільш складним з усієї гами відтінків волосся. Він вважається дуже гарним, однак, саме його дуже важко отримати і одночасно набагато важче підтримувати. Відомо, що рудий колір має властивість швидше іншого блякнути і втрачати насиченість. Щоб пофарбувати волосся в рудий колір, потрібно враховувати тип своєї зовнішності, власну зачіску, а також тон шкіри.
Як пофарбувати волосся в рудий: поради

  • Якщо ви не до кінця впевнені, чи точно підійде вам рудий колір, рекомендуємо провести експеримент за допомогою відтіночним бальзаму, який зможе пофарбувати волосся в рудий колір на деякий час. При цьому вже через півтора тижні від цього бальзаму не залишиться і сліду. Як тільки колір вашого волосся придбає свій колишній відтінок, ви зможете фарбувати своє волосся, використовуючи більш стійку фарбу. Якщо результат вам не сильно сподобався, просто дочекайтеся повної змивки тоніка.
  • Радимо придбати стійкі кольори, а при їх виборі рекомендуємо прислухатися до порад знайомого професіонала. Слід пам'ятати, що який би колір за своєю інтенсивністю ви не віддали, підсумковий результат буде залежати від відтінку саме вашого волосся. Зауважимо, що блондинкам і русявим буде набагато простіше отримати насичений червоний, вогненний і сонячний відтінок. У брюнеток фарба буде нівелюватися темним кольором. Також можливо, що вона проявиться в більш мідному або бордовому відтінку. Виходячи з цього, перед тим, як пофарбувати темне волосся в рудий колір, їх необхідно попередньо освітлити, а фарбованим брюнеткам буде необхідна процедура змивки.
  • Найчастіше якісна фарбування локонів в рудий колір вимагає руки професіонала, тому найбільш правильним рішенням стане звернення в салон. Ризик отримати нерівномірний або несподіваний результат вважається більш високим при фарбуванні в домашніх умовах. Також ви ризикуєте отримати зовсім не той відтінок, на який ви розраховували.

Фарбуємо волосся хною

У домашніх умовах ми рекомендуємо поекспериментувати, насамперед, з натуральними барвниками. Приміром, після використання червоним або помаранчевим хни, ви можете отримати вогненно-рудий або сонячний відтінок. При строгому дотриманні інструкції на упаковці натурального барвника ваша зачіска засяє мідно-рудим відтінком, однак, за допомогою такого барвника дуже складно отримати червоний або бордовий колір. Єдиним недоліком при фарбуванні хною вважається її властивість бліднути на 4-6 тижні після фарбування. При цьому якщо ви захочете пофарбуватися стійкою хімічної фарбою, велика ймовірність того, що ляже вона погано. Якщо ви зважилися домогтися вогненності за допомогою хни, не варто нехтувати деякими секретами поліпшення кольору. Наприклад, щоб отримати вогненно-червоний колір, радимо замінити окріп для розведення хни підігрітим буряковим соком або настоєм ромашки. Також перед тим, як пофарбувати волосся хною в рудий, можете всипати в пасту чайну ложку куркуми і паприки.


Зверніть увагу на те, що занадто агресивні відтінки волосся (червоний, вогненно-рудий і т.д.) можуть додати кілька років до вашого віку. У дуже рідкісних випадках вони можуть підійти жінкам за 40 років.


» » Як пофарбувати волосся в рудий?