Як підводити брови?

Фото - Як підводити брови?
Дивіться відео

Як підводити брови?

У наші дні кожна дівчина може стати просто богинею краси, якщо буде вміло користуватися декоративними косметичними засобами. Часто представниці прекрасної статі недооцінюють роль, яку відіграють брови в зовнішньому вигляді. Між тим, в цілісному образі дрібниць не буває, а, значить, потрібно точно знати, як правильно підводити брови, щоб виглядати красиво і доглянуто.

Рідка підводка або олівець


Для початку визначіться, що ви будете використовувати - рідку підводку або олівець, проте пам'ятайте, що підведенням ви зможете створити рівну і чітку лінію, що буде виглядати ненатурально, тому краще все ж віддати перевагу олівця.

Вибір кольору

Задавшись питанням, як підводити брови олівцем, в першу чергу підберіть колір - врахуйте, що олівець повинен бути світліше вій, але трохи темніше волосся. Так, для брюнеток цілком підійде чорний олівець, блондинкам і рудим - світло-коричневий, ну а русявим можна скористатися темно-коричневим.

Вибір форми

Після цього гарненько нагострити олівець і можна приступати безпосередньо до роботи. Важливо відразу ж визначитися з формою брів - від неї багато що залежить. Наприклад, тонкі брови візуально зроблять очі менше, підняті брови - збільшать очі.

Слід врахувати також ще один важливий момент: за допомогою олівця не варто кардинально змінювати зовнішній вигляд брів, цим все-таки повинні займатися професіонали в салонах краси, вам же треба трохи підкоригувати лінію брів, надавши їм виразності і підкресливши те, що закладено природою.

Ще більше порад про те, як підводити брови, ви знайдете в нашій статті Як фарбувати брови.

Якщо ви хочете трохи підкоригувати природну форму брів, обов'язково зверніть увагу на статті Як підняти брови і Як оформити брови.


» » Як підводити брови?